Nowe hermetyczne złącza światłowodowe Bulgin 6000 - ŚWIATŁOWODY - KABLE ŚWIATŁOWODOWE - ZŁĄCZE ŚWIATŁOWODOWE - BULGIN
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe hermetyczne złącza światłowodowe Bulgin 6000
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe hermetyczne złącza światłowodowe Bulgin 6000

Nowe hermetyczne złącza światłowodowe Bulgin 6000
fot. RS

Wytrzymałe, szczelne złącze światłowodowe serii 6000 firmy Bulgin zapewnia niezawodną pracę w szerokim zakresie trudnych warunków. 

RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów oraz rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, ogłosza dostępność nowego złącza światłowodowego, które zostało niedawno wprowadzone na rynek przez firmę Bulgin, producenta wzmocnionych złączy i podzespołów.

Dupleksowe złącze światłowodowe LC serii 6000 zostało zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o pracy w trudnych warunkach i ma nasadki uszczelniające klasy IP69K oraz IP68, które zapewniają wysoki poziom ochrony przed wnikaniem zanieczyszczeń i wody. W razie potrzeby można je całkowicie zanurzyć na maksymalnie dwa tygodnie na głębokość 10 m.

Złącza są zgodne ze standardem branżowym interfejsów LC określonym w normie IEC 61754-20. Dodatkowo przewód jakości Mil-Tac zapewnia, że złącze nadaje się do stosowania w trudnych warunkach, w których może być wymagane użycie i odzyskanie do ponownego wykorzystania. Złącza serii 6000 mogą być użytkowane w zakresie temperatur od -25°C do +70°C, a w zastosowaniach morskich spełniają wymagania normy EN 60068-2-52 dotyczącej mgły solnej występującej cyklicznie (ostrość próby 1).

W nowych złączach wykorzystano bezpieczne połączenia skręcane o kącie obrotu 30°, które zapewniają trwałość, wytrzymałość i niezawodność połączenia mechanicznego. Wytrzymała obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na działanie temperatury i ma średnicę 32 mm oraz maksymalną długość 78,4 mm.

Złącze dupleksowe LC serii 6000 doskonale nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, w tym do transmisji sygnału telewizyjnego na otwartej przestrzeni, połączeń FTTX i rozwiązań z zakresu serwerowni, a także na potrzeby inżynierii lądowej, lotnictwa i kolei. Dzięki bardzo niskiej tłumienności wtrąceniowej, która wynosi średnio <0,1 dB i nigdy nie przekracza 0,2 dB, złącza zapewniają wysoką efektywność i niezawodność niezależnie od środowiska, w którym są używane.

Do zastosowań, w których są wymagane osobne kable transmisji i odbioru, dostępne jest dodatkowe połączenie światłowodowe. Dodatkowy światłowód z kablem dupleksowym może być również używany jako nadmiarowa ścieżka danych w zastosowaniach o znaczeniu krytycznym lub umożliwiać podwojenie transmisji danych tam, gdzie jest wymagana najwyższa przepustowość — takiej możliwości nie ma w przypadku kabla światłowodowego ze złączem simplex.

Złącze jest dostępne w sklepie RS w regionie EMEA i Azji i Pacyfiku z już podłączonymi przewodami krosowniczymi lub z zestawami montażowymi do podłączenia w terenie. Dostępne są również zestawy do złączy inline i do obudów, które umożliwiają zbudowanie hermetycznego złącza na bazie standardowego dupleksowego interfejsu LC.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl