Bezprzewodowy system bezpieczeństwa ABB-secure@home - ABB - AUTOMATYKA DOMOWA - BEZPRZEWODOWY - ABB-FREE@HOME - ABB-SECURE@HOME - ABB-WELCOMETOUCH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bezprzewodowy system bezpieczeństwa ABB-secure@home
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bezprzewodowy system bezpieczeństwa ABB-secure@home

Bezprzewodowy system bezpieczeństwa ABB-secure@home
fot. ABB-secure@home

ABB poszerza swoją ofertę systemów automatyki budynkowej o ABB-secure@home – nowoczesny system, który dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony domu i dodatkowo w łatwy sposób integruje się z ABB-free@home.

Dzięki ABB-secure@home ochrona domu jest możliwa w dzień i w nocy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nie tylko przed intruzami, ale także niefortunnymi zdarzeniami, takimi jak niekontrolowany wyciek wody czy pożar. Ten inteligentny, bezprzewodowy system jest w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i stylu życia domowników.

ABB-secure@home wykorzystuje najnowocześniejsze czujniki, w tym podczerwieni, rejestrujące każdy ruch, a także monitorujące drzwi i okna. Czujniki bezpieczeństwa można podzielić na zdefiniowane lub zindywidualizowane i aktywować je zgodnie z potrzebami klienta. Najnowsza szyfrowana technologia bezprzewodowa z komunikacją dwukierunkową pozwala zmaksymalizować ochronę systemu. Współpracując z ABB-free@home®, jednostka centralna secure@home może być używana do zarządzania i monitorowania wszystkimi funkcjami bezpieczeństwa i ochrony budynku, w tym ustawiania i wyłączania alarmu włamaniowego, za pomocą panelu ABB-WelcomeTouch lub zdalnie za pośrednictwem portalu MyBuildings.

Panel ABB-WelcomeTouch

Kompleksowa ochrona nieruchomości

„Możliwość ochrony i bezpieczeństwa domu, nawet gdy nie ma w nim osób, jest jedną z najważniejszych funkcji inteligentnej automatyki budynkowej”, powiedział Jarosław Grabowski, Product Marketing Manager ABB Polska. „Użytkownicy mogą teraz uzyskać dostęp do tego samego poziomu inteligentnego sterowania systemem bezpieczeństwa, co do ogrzewania i oświetlenia. Bezpieczeństwo, oświetlenie, sterowanie żaluzjami, termoregulacja i drzwi wejściowe są teraz częścią jednego inteligentnego i zintegrowanego systemu”.

ABB-secure@home jest niezwykle łatwy do uruchomienia i kontroli – nawet zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego. Bezproblemowo łączy się z istniejącą technologią, tworząc bezpieczne i komfortowe środowisko domowe.

Prostota i elegancja

Instalowanie i uruchamianie ABB-secure@home jest proste i intuicyjne. Dzięki odpornym na zakłócenia, profesjonalnym urządzeniom bezprzewodowym nie narusza wykończenia ścian. Umożliwia łatwe zarządzanie za pomocą inteligentnej jednostki centralnej, dedykowanego pilota albo smartfona lub tabletu.

System ABB-secure@home jest w pełni integrowalny. W dowolnym momencie można zainstalować czujki – a sam system zamontować zarówno na etapie projektowania instalacji, jak i po wprowadzeniu się domowników.

Jego niewątpliwą zaletę stanowi także nowoczesny, elegancki design ze zintegrowaną, podświetlaną klawiaturą pojemnościową oraz prostym w obsłudze interfejsem z intuicyjnym kreatorem konfiguracji.

System jest dostępny online za pośrednictwem portalu MyBuildings.

Źródło: ABB

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1, Warszawa
tel.  +48 22 223 77 77
www.abb.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl