Bezprzewodowy system bezpieczeństwa ABB-secure@home - ABB - AUTOMATYKA DOMOWA - BEZPRZEWODOWY - ABB-FREE@HOME - ABB-SECURE@HOME - ABB-WELCOMETOUCH
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bezprzewodowy system bezpieczeństwa ABB-secure@home
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bezprzewodowy system bezpieczeństwa ABB-secure@home

Bezprzewodowy system bezpieczeństwa ABB-secure@home
fot. ABB-secure@home

ABB poszerza swoją ofertę systemów automatyki budynkowej o ABB-secure@home – nowoczesny system, który dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony domu i dodatkowo w łatwy sposób integruje się z ABB-free@home.

Dzięki ABB-secure@home ochrona domu jest możliwa w dzień i w nocy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nie tylko przed intruzami, ale także niefortunnymi zdarzeniami, takimi jak niekontrolowany wyciek wody czy pożar. Ten inteligentny, bezprzewodowy system jest w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i stylu życia domowników.

ABB-secure@home wykorzystuje najnowocześniejsze czujniki, w tym podczerwieni, rejestrujące każdy ruch, a także monitorujące drzwi i okna. Czujniki bezpieczeństwa można podzielić na zdefiniowane lub zindywidualizowane i aktywować je zgodnie z potrzebami klienta. Najnowsza szyfrowana technologia bezprzewodowa z komunikacją dwukierunkową pozwala zmaksymalizować ochronę systemu. Współpracując z ABB-free@home®, jednostka centralna secure@home może być używana do zarządzania i monitorowania wszystkimi funkcjami bezpieczeństwa i ochrony budynku, w tym ustawiania i wyłączania alarmu włamaniowego, za pomocą panelu ABB-WelcomeTouch lub zdalnie za pośrednictwem portalu MyBuildings.

Panel ABB-WelcomeTouch

Kompleksowa ochrona nieruchomości

„Możliwość ochrony i bezpieczeństwa domu, nawet gdy nie ma w nim osób, jest jedną z najważniejszych funkcji inteligentnej automatyki budynkowej”, powiedział Jarosław Grabowski, Product Marketing Manager ABB Polska. „Użytkownicy mogą teraz uzyskać dostęp do tego samego poziomu inteligentnego sterowania systemem bezpieczeństwa, co do ogrzewania i oświetlenia. Bezpieczeństwo, oświetlenie, sterowanie żaluzjami, termoregulacja i drzwi wejściowe są teraz częścią jednego inteligentnego i zintegrowanego systemu”.

ABB-secure@home jest niezwykle łatwy do uruchomienia i kontroli – nawet zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego. Bezproblemowo łączy się z istniejącą technologią, tworząc bezpieczne i komfortowe środowisko domowe.

Prostota i elegancja

Instalowanie i uruchamianie ABB-secure@home jest proste i intuicyjne. Dzięki odpornym na zakłócenia, profesjonalnym urządzeniom bezprzewodowym nie narusza wykończenia ścian. Umożliwia łatwe zarządzanie za pomocą inteligentnej jednostki centralnej, dedykowanego pilota albo smartfona lub tabletu.

System ABB-secure@home jest w pełni integrowalny. W dowolnym momencie można zainstalować czujki – a sam system zamontować zarówno na etapie projektowania instalacji, jak i po wprowadzeniu się domowników.

Jego niewątpliwą zaletę stanowi także nowoczesny, elegancki design ze zintegrowaną, podświetlaną klawiaturą pojemnościową oraz prostym w obsłudze interfejsem z intuicyjnym kreatorem konfiguracji.

System jest dostępny online za pośrednictwem portalu MyBuildings.

Źródło: ABB

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1, Warszawa
tel.  +48 22 223 77 77
www.abb.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl