Fastons i Viessmann zapraszają na wspólne stoisko podczas targów ENEX - VIESSMANN - ENEX - FASTONS - RENNSTEIG - CORAB
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fastons i Viessmann zapraszają na wspólne stoisko podczas targów ENEX
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fastons i Viessmann zapraszają na wspólne stoisko podczas targów ENEX

Fastons i Viessmann zapraszają na wspólne stoisko podczas targów ENEX

Podczas zbliżających się targów ENEX, które odbędą się  w Kielcach w dniach 26-27.02.2020, firma Fastons zaprezentuje się na wspólnym stoisku z Viessmann.

 – W tym roku naszym nowym Partnerem jest firma Viessmann, z którą prowadzimy wspólny projekt. Na stoisku zaprezentujemy m.in. narzędzia do instalacji fotowoltaicznych, nowości, newsy ze świata branży fotowoltaicznej – mówi Kataryna Sidzina z Fastons.

Targi ENEX i ENEX Nowa Energia to jedne z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Każdego roku przyciągają one tysiące zwiedzających zainteresowanych tematem energii. Ostatnią edycję obejrzało 6 tys. gości. Najbliższa wystawa zapowiada się równie interesująco.

Targi Enex/ Enex Nowa Energia od wielu lat stanowią miejsce spotkań branży, ułatwiają kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski  sposób. Imprezy te przeznaczone są dla zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych, dystrybutorzy sprzętu do montażu instalacji fotowoltaicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

Rok temu na Targach ENEX odbyło się oficjalne otwarcie sklepu Fastons. W Tym roku marka obchodzi swoją rocznicę, na którą zaprasza Wszystkich swoich Klientów oraz potencjalnych klientów zainteresowanych zobaczeniem na żywo profesjonalnych narzędzi do obróbki przewodów i kabli, producentów takich jak: RENNSTEIG, KNIPEX, WERA, CEMBRE, SCANGRIP, MULTI-CONTACT.  


ENEX 2019 cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, a patrząc na trend ilość ta znacznie się zwiększy. W tamtym roku FASTONS był sponsorem konkursu dla Instalatora Roku i przeznaczył nagrodę w postaci walizki SOLARKIT RENNSTEIG z narzędziami do fotowoltaiki w konkursie zorganizowanym przez CORAB.


Zapraszamy na stoisko 54 w hali E.

Kliknij Tutaj i Dołącz do Wydarzenia

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Sklep "Fastons" WIRE SOLUTIONS Grzegorz Bednarz
Sklep "Fastons" WIRE SOLUTIONS Grzegorz Bednarz
ul. Opatowicka 16, Wrocław
tel.  +48 734 120 777
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl