Farnell charytatywnie na święta - FARNELL - MICRO:BIT - AKCJA CHARYTATYWNA - CODEBUG - FUNDACJA HEARTY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell charytatywnie na święta
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell charytatywnie na święta

Farnell charytatywnie na święta
fot. Kartka świąteczna powstała w trakcie warsztatów zorganizowanych w krakowskim biurze Farnell

W tym roku kartka świąteczna Farnell została stworzona razem z dziećmi z fundacji Hearty, aby rozprzestrzeniać świąteczną radość w całej Europie. Fundacja Hearty wspiera dzieci z domów dziecka, dzieci z niepełnosprawnościami oraz uczniów z mniejszych miejscowości walcząc z nierównością społeczną poprzez edukację przyszłości. Z tego powodu Farnell postanowił wesprzeć fundację i rozpocząć współpracę.

Oprócz przeznaczenia funduszy na zakup laptopów podopieczni fundacji zostali wyposażeni w płytki ewaluacyjne takie, jak micro:bit oraz codebug. Dodatkowo powstał też plan warsztatów programowania dzięki któremu podopieczni fundacji dowiedzą się, jak przygotować swój pierwszy projekt oraz nauczą się programować.

Kartki świąteczne powstały w trakcie warsztatów zorganizowanych w krakowskim biurze Farnell. Podopieczni fundacji podczas warsztatów zaplanowali kartki, których projekt sfinalizował grafik. Dodatkowo była to okazja do zapoznania się z procesem tworzenia grafiki, poznania tajników programów graficznych oraz zwiedzenia biura firmy. Kartki trafią do klientów Farnell już w grudniu.

„Bardzo cieszę się na rozpoczętą współpracę” - powiedziała Paulina Wójtowicz, prezes Fundacji Hearty. „Z tak zaangażowanymi osobami, jak pracownicy Farnell można robić niesamowite rzeczy. Rozpoczęliśmy od pojedynczych warsztatów graficznych z naszymi podopiecznymi i przekazania środków na zakup komputerów, a przed nami pojawiła się możliwość długofalowej współpracy i już planujemy kolejne warsztaty. Takiej współpracy jeszcze w naszej Fundacji nie było. Bardzo dziękuję w imieniu podopiecznych, którzy już czekają na kolejne wydarzenia. ”

Płytka ewaluacyjna micro:bit

Płytka ewaluacyjna micro:bit

To nie pierwsza taka inicjatywa Farnell. Firma cały czas wspiera sektor Edukacji w Polsce biorąc udział w organizacji hackhatonów, warsztatów w szkołach czy seminariów na Uczelniach Technicznych.

„Od dawna wspieramy studentów i uczniów, którzy chcą się rozwijać. Zazwyczaj koncertujemy się na promowaniu szeroko pojętej elektroniki poprzez ciągłe rozwijanie produktów edukacyjnych i hobbystycznych” powiedziała Małgorzata Szemel, Manager Działu Marketingu na Europę Wschodnią, Skandynawię i Rynki Międzynarodowe. „Pomysł na tegoroczne kartki świąteczne jest wspaniałą inicjatywą, która pozwala nam pokazać najmłodszym na czym polega praca dorosłych, a także wspomóc ich edukację i rozwój w przyszłości.”

Kartka świąteczna Farnell

Źródło: Farnell

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl