Mouser i Analog Devices posadzą 150 tys. drzew w ramach projektów ponownego zalesiania w Europie i USA - EKOLOGIA - DRZEWA - ANALOG DEVICES - AKCJA CHARYTATYWNA - MOUSER ELECTRONICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser i Analog Devices posadzą 150 tys. drzew w ramach projektów ponownego zalesiania w Europie i USA
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser i Analog Devices posadzą 150 tys. drzew w ramach projektów ponownego zalesiania w Europie i USA

Mouser i Analog Devices posadzą 150 tys. drzew w ramach projektów ponownego zalesiania w Europie i USA

Mouser Electronics, globalny dystrybutor komponentów elektronicznych potwierdził przekazanie środków na rzecz One Tree Planted na posadzenie 100 tys. drzew w Europie i 50 tys. drzew w Stanach Zjednoczonych. Nowe nasadzenia w Europie będą realizowane w Danii, Irlandii, Portugalii, Holandii, Szkocji, Niemczech i Hiszpanii. W Stanach Zjednoczonych inicjatywa One Tree Planted skupi się na miejskich projektach sadzenia i usuwania skutków pożarów lasów w kilku stanach. Partner i współsponsorem programu jest firma Analog Devices.

W ramach inicjatywy, która rozpoczęła się w lutym 2023 r., Mouser obiecał, że wraz z zakupem każdego zamówienia, obejmującego co najmniej jedną linię produktów Analog Devices, obie firmy przekażą fundusze organizacji One Tree Planted na sadzenie drzew w obu regionach. Program rozpoczął się początkowo w Europie i po jego sukcesie w lipcu został rozszerzony na teren Stany Zjednoczone.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że dzięki naszej obsłudze klienta udało nam się osiągnąć nasze cele w zakresie gromadzenia funduszy na rok 2023, co pozwoliło nam przyczynić się do tego znaczącego programu ochrony środowiska” – powiedziała Marie-Pierre Ducharme, wiceprezes ds. marketingu dostawców i rozwoju biznesu na region EMEA w Mouser Electronics. „Dziękujemy wielu europejskim i amerykańskim klientom, którzy wsparli tę cenną inicjatywę”.

„Dzięki zaangażowaniu firmy Mouser Electronics w sadzenie drzew, przywracamy lasy, tworzymy siedliska dla różnorodności biologicznej i wywieramy pozytywny wpływ społeczny w projektach w Europie i Stanach Zjednoczonych” – powiedział Louis Lagoutte, regionalny dyrektor ds. pozyskiwania funduszy w firmie Europa przy jednym posadzonym drzewie. 

Drzewa przynoszą znaczne korzyści środowisku i naszym społecznościom. One Tree Planted to ekologiczna organizacja non-profit skupiająca się na globalnym ponownym zalesianiu. Jako oficjalny partner Dekady Narodów Zjednoczonych na rzecz Odbudowy Ekosystemów od 2014 r. posadzono ponad 100 milionów drzew w ponad 80 krajach na całym świecie. Tylko w 2022 r. wolontariusze posadzili ponad 52 miliony drzew – ponad dwukrotnie więcej niż w 2021 r. Pracują nad przywróceniem terenów leśnych, poprawą jakości wody i gleby oraz przywróceniem siedlisk zapewniających różnorodność biologiczną na obszarach, które zostały zdegradowane lub wylesione.

Więcej o inicjatywie charytatywnej w regionie EMEA można przeczytać na stronie https://emea.info.mouser.com/adi-one-tree-planted/

Więcej informacji na temat amerykańskiego programu One Tree Planted można znaleźć na stronie: https://eng.info.mouser.com/adi-one-tree-planted/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl