Najnowsze rozwiązania Eaton na targach ENERGETAB 2019 - TRANSFORMATOR OLEJOWY - EATON - ENERGETAB 2019 - EASY E4 - XPOLE HOME - ULUSOY ELEKTRIK - EATON XCHARGEIN
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Najnowsze rozwiązania Eaton na targach ENERGETAB 2019
drukuj stronę
poleć znajomemu

Najnowsze rozwiązania Eaton na targach ENERGETAB 2019

Najnowsze rozwiązania Eaton na targach ENERGETAB 2019
fot. Eaton xChargeIn

Jak co roku Eaton zaprezentuję swoją szeroką ofertę wraz z innowacjami produktowymi na Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB. Tegoroczne stoisko Eaton zlokalizowane w plenerze L7 2 będzie wyróżniać się prezentacją kilku wysokogabarytowych nowości produktowych.  

Swoją premierę na targach będą miały między innymi xChargeIn – system ładowania pojazdów elektrycznych o mocy do 22kW, ładowarki AC w wykonaniu 1 i 3-fazowym, zarządzanie systemem ładowania, obsługa płatności poprzez protokół OCPP oraz xPole Home – nowa seria aparatury modułowej EATON. Nowe produkty cechuje wyższa wytrzymałość mechaniczna i elektryczna, oraz podwyższona ergonomia wykonania.

Pierwszy raz na targach zostaną zaprezentowane rozwiązania, które weszły w skład oferty Eaton dzięki akwizycji firmy Ulusoy Elektrik. Rozwiązaniami tymi są:

 • Transformator olejowy - transformator dystrybucyjny dla napięć pierwotnych do 36kV oraz mocy znamionowej od 25 kVA do 10 MVA, do stosowania wewnętrznego jak i zewnętrznego.
 • HMH24 – rozdzielnica SN o budowie modułowej z szynami zbiorczymi w izolacji powietrznej oraz aparaturą łączeniową w izolacji SF6.

Transformator olejowy

Transformator olejowy

  W zakresie rozwiązań dla automatyki, odwiedzający będą mieć też okazję poznać serię easyE4 - najnowszej generacji przekaźniki programowalne Eaton, która sprawia, że kontrola temperatury w przemyśle spożywczym, proste zadania sterowania w sektorze budowy maszyn, albo też sterowanie oświetleniem w budynkach są łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze.

  Dodatkowo, pojawi się także Digital NZM - nowa generacja zabezpieczeń PXR w wyłącznikach kompaktowych NZM zapewniająca najwyższy standard bezpieczeństwa i ochrony instalacji w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami komunikacji i testowania.

  Ponadto na stoisku Eaton zostaną zaprezentowane innowacyjna oprawy Matrix CGLine+ - autonomiczne oprawy kierunkowe umożliwiające dostosowanie kierunków ewakuacji w czasie rzeczywistym w zależności od charakteru i lokalizacji zagrożenia, oraz rozdzielnice KLV – rozdzielnice modułowe w wykonaniu klasycznym oraz multimedialnym.

  W ofercie tagowej Eaton dla sektora IT nie zabraknie również 9sx – zasilacza UPS z topologią podwójnej konwersji pozwalającą na ciągłe monitorowanie warunków zasilania.

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  Eaton Electric Sp. z o.o.
  ul. Galaktyczna 30, Gdańsk
  tel.  (0-58) 554 79 00, 10
  fax.  (0-58) 554 79 09, 19
  www.moeller.pl
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl