Farnell we współpracy z Eaton oferuje zaawansowane rozwiązania automatyki przemysłowej dla Przemysłu 4.0 - FARNELL - EATON - PRZEKAŹNIKI PROGRAMOWALNE - PRZEMYSŁ 4.0 - EASY E4
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell we współpracy z Eaton oferuje zaawansowane rozwiązania automatyki przemysłowej dla Przemysłu 4.0
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell we współpracy z Eaton oferuje zaawansowane rozwiązania automatyki przemysłowej dla Przemysłu 4.0

Farnell we współpracy z Eaton oferuje zaawansowane rozwiązania automatyki przemysłowej dla Przemysłu 4.0

Rozszerzona oferta obejmuje teraz produkty dla automatyki przemysłowej i Przemysłu 4.0

Farnell rozszerzył asortyment produktów firmy Eaton, z dziedziny automatyki, bezpieczeństwa, aplikacji silnikowych, zarządzania energią i energetyki. Dzięki koncentracji Farnell na automatyce przemysłowej najnowocześniejsze produkty Eaton są łatwo dostępne dla inżynierów, co pozwala podnieść wydajność i zwiększyć efektywność.

Eaton jest liderem w przekształcaniu przemysłu wytwórczego dzięki technologiom Przemysłu 4.0. Ich zaawansowane produkty na potrzeby automatyzacji, analityki i sztucznej inteligencji umożliwiają inżynierom usprawnianie operacji fabrycznych w zakresie szybkości oraz precyzji.

Popularne produkty Eaton dostępne teraz w Farnell obejmują:

Seria programowalnych przekaźników sterujących easyE4 zapewnia dużą liczbę wejść/wyjść w połączeniu z szerokim zakresem napięcia roboczego. Seria easyE4 idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych i sterowania budynkami, a funkcja przerywania oraz wydajne procesory umożliwiają szybszy czas reakcji podczas pracy.

Wspierające i intuicyjne oprogramowanie easySoft jest standardowo wyposażone w cztery języki programowania: LD, EDP, FBD i ST oraz zintegrowany serwer sieciowy. Interfejs Ethernet i wyświetlacz easyE4 współpracują z urządzeniami mobilnymi i interfejsem HMI, a dotykowy wyświetlacz HMI z serii XV-102 może być wykorzystywany do wizualizacji. W razie potrzeby zdalny wyświetlacz dotykowy easyE4 może być używany jako rozwiązanie typu Plug-and-Play.

Seria PKZ i DIL wciskanych wyłączników ochronnych silnika a także styczników oferuje projektantom systemów szybszy oraz bardziej opłacalny montaż, oferując model łączony, który integruje połączenia śrubowe i wciskane w jednym urządzeniu. Umożliwia to łatwe włączenie nowych urządzeń do starszych projektów paneli sterowania. Połączenia wciskane mogą skrócić czas montażu dwukrotnie, nawet w porównaniu z zaciskami sprężynowymi. Technologia połączeń wciskanych zmniejsza nakład pracy związany z okablowaniem, poprawia jakość, zapewnia łatwą integrację i jest przyszłościowa.

„Eaton jest zaufanym dostawcą komponentów automatyki przemysłowej” — mówi Eleanor Young, Industrial Category Director w Farnell. „Partnerstwo z Eaton wspiera nasze portfolio Przemysłu 4.0, umożliwiając naszym klientom zakup najnowszych i najlepszych spośród dostępnych produktów automatyki”.

Produkty Eaton promują bezpieczeństwo, efektywność energetyczną i zrównoważony rozwój w miejscu pracy.

Firma Eaton niedawno podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat optymalizacji procesów poprzez innowacyjne projektowanie i analizę dużych zbiorów danych, publikując je w podcaście przygotowanym z Farnell. Omówiono w nim sposoby przewidywania potrzeb, podejmowania lepszych decyzji i tworzenia nowych norm wydajności. Dostęp do odcinka można uzyskać na naszej witrynie internetowej lub za pośrednictwem głównych dostawców podcastów, takich jak Spotify i Apple Podcasts.                                                                                              

 

Rozszerzona oferta produktów automatyki przemysłowej Eaton jest dostępna w magazynach Farnell w regionie EMEA, Newark w Ameryce Północnej i element14 w regionie APAC.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl