Sztuczna inteligencja sprzedaje fotowoltaikę przez telefon - FOTOWOLTAIKA - OZE - SZTUCZNA INTELIGENCJA - SPRZEDAŻ - INSTALACJE SOLARNE - POMPY CIAPŁA - ENERGETYKA PROSUMENCKA - CALL CENTER - VOICEBOT - INFOLINIA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Sztuczna inteligencja sprzedaje fotowoltaikę przez telefon
drukuj stronę
poleć znajomemu

Sztuczna inteligencja sprzedaje fotowoltaikę przez telefon

Sztuczna inteligencja sprzedaje fotowoltaikę przez telefon
fot. SOLENERGA

2500 połączeń dziennie, 7 konsultantów wirtualnych, tylko 10 sekund oczekiwania na rozmowę – tak działa system obsługi klienta realizowany przez voiceboty. W ten sposób Solenerga dociera do klientów, którzy nie spotkali się do tej pory z branżą OZE oraz nie korzystają z portali społecznościowych, ale są zainteresowani zakupem instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła.

Voicebot to najnowsza technologia, która umożliwia kontakt z ogromną bazą klientów w sposób nieprzerwany przez 10 godzin na dobę. Czym różni się voicebot od tradycyjnego sposobu kontaktu z klientem? Voicebot nigdy nie jest zmęczony, nie traci motywacji, nie choruje i nie potrzebuje urlopu. Wprowadzenie tej technologii podczas pierwszego kontaktu z klientem pozwoliło Solenerdze zaoszczędzić czas, przy jednoczesnej poprawie skuteczności call center. Voicebot pozwala już podczas pierwszej rozmowy zebrać potrzeby i oczekiwania, a następnie przekazać wstępnie zainteresowanego klienta konsultantom. To co najważniejsze: technologia voicebot oparta jest na sztucznej inteligencji i pozwala algorytmom uczyć się odpowiednich reakcji. Klienci rzadko orientują się, że nie rozmawiają z żywym człowiekiem.

 – Na podstawie naszych doświadczeń możemy stwierdzić, że technologia Voicebot (którą realizujemy przy współpracy z Contact Center) niesie ze sobą ogromny potencjał i umożliwia wykorzystanie jej na bardzo szeroką skalę. Widzimy możliwość stosowania jej w wewnętrznej infolinii dla naszych współpracowników, podczas badania NPS dla naszych klientów, a nawet w czasie podstawowej obsługi serwisowej. Chcemy, aby Solenerga była rozpoznawalna na rynku przede wszystkim za wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Jednocześnie wiemy, że wysoka jakość łączy się z korzystaniem z najnowszych możliwości technologicznych. Dzięki temu jesteśmy i będziemy atrakcyjnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów, ale także współpracowników – mówi Andrzej Zazdrosiński, dyrektor ds. inwestycji

 – Voiceboty nie obsługują naszych klientów, ale służą do wykonania pierwszego kontaktu w procesie lejka sprzedażowego. Procent klientów obsługiwanych w taki sposób wynosi około 25% wszystkich umówionych spotkań. Na obecną chwilę voiceboty służą tylko do pierwszego kontaktu z klientem. Plany na przyszłość to wykorzystanie tej technologii między innymi do badania satysfakcji z obsługi naszych klientów, infolinia serwisowa dla klientów oraz helpdesk do obsługi pracowników. To tylko niektóre pomysły. Technologia daje nieograniczone możliwości wsparcia organizacji takich jak nasza – dodaje prezes Łukasz Ciołkowski.

Źródło: Solenerga

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl