Wytrzymałe złącza dla konstruktorów maszyn i szaf oraz inżynierów utrzymania ruchu - UTRZYMANIE RUCHU - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - RS PRO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wytrzymałe złącza dla konstruktorów maszyn i szaf oraz inżynierów utrzymania ruchu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wytrzymałe złącza dla konstruktorów maszyn i szaf oraz inżynierów utrzymania ruchu

Wytrzymałe złącza dla konstruktorów maszyn i szaf oraz inżynierów utrzymania ruchu
fot. RS

RS Components wprowadza złącza o dużej wytrzymałości do wielu zastosowań przemysłowych

Globalny dystrybutor wielokanałowy RS Components (RS) zaprezentował nową gamę złączy RS Pro o dużej wytrzymałości, w tym zaciski śrubowe, zaciski klatkowe oraz obudowy. Komponenty te oferują doskonałą jakość i są przeznaczone do zastosowań w sektorze przemysłowym, szczególnie w zastosowaniach dźwiękowych i oświetleniowych oraz w robotyce i sektorze maszyn.

W skład serii wkładek RS Pro A i B wchodzą zaciski śrubowe i zaciski klatkowe, które oferują doskonałe zabezpieczenie elektryczne i mechaniczne oraz aprobaty UL. Wszystkie wkładki mają uziemiony styk, który zabezpiecza urządzenie przed nieprawidłową polaryzacją, oraz styki we wkładce, dzięki czemu nie jest wymagane dodatkowe oprzyrządowanie. Wkładki dostępne są w popularnych rozmiarach, w tym 3 PE, 4 PE, 6 PE, 10 PE, 16 PE i 24 PE. Inne cechy to: rezystancja izolacji nie mniejsza niż 1010 Ω, wytrzymałość powyżej 500 cykli roboczych, przemysłowy zakres temperatur pracy od -40 do +125°C oraz palność UL90V0.

Premiera obejmuje również dwie serie osłon i obudów wykonanych z odlewanego ciśnieniowo metalu o stopniu ochrony IP65. Obudowy RS Pro A, dostępne w rozmiarze 3A, wykonane są z cynkowego odlewu ciśnieniowego i oferują opcje wejścia górnego, wejścia bocznego, podłączenia typu kabel-kabel, montażu powierzchniowego oraz montażu przepustowego/przelotowego. Obudowy serii RS Pro B wykonane są z odlewu ciśnieniowego z aluminium i oferują modele z wejściem bocznym i górnym, a także opcje do montażu przepustowego/przelotowego oraz do montażu powierzchniowego z podwójnymi metalowymi dźwigniami w celu zapewnienia bezpiecznego zamknięcia. Seria B jest dostępna w rozmiarach 10B, 16B i 24B oraz opcjonalnie 6B z pojedynczą dźwignią blokującą.

Wytrzymałe złącza RS Pro

Wszystkie produkty mają certyfikat RS Pro Seal of Approval, który potwierdza, że zostały przetestowane w celu spełnienia wszystkich odpowiednich norm przemysłowych. Złącza dostępne są w RS w regionach EMEA oraz Azja-Pacyfik.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl