Nowa konstrukcja dla EPLAN Electric P8 - SIEMENS - OPROGRAMOWANIE CAE - EPLAN - FRIEDHELM LOH GROUP - EPLAN ELECTRIC P8 - TIA PORTAL
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa konstrukcja dla EPLAN Electric P8
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa konstrukcja dla EPLAN Electric P8

Nowa konstrukcja dla EPLAN Electric P8
fot. EPLAN Electric P8 V.2.8

Wiele już powiedziano o Platformie EPLAN w wersji 2.8. Teraz, zaledwie kilka dni przed jej premierą, uwaga skupia się na EPLAN Electric P8. Użytkownicy mogą spodziewać się tu ulepszeń w zakresie konfiguracji, edycji danych magistrali i dwustronnej wymianie danych z oprogramowaniem Siemens TIA Portal.

 

EPLAN Electric P8, uznane rozwiązanie CAE, dodatkowo zaskakuje wprowadzeniem zupełnie nowego interfejsu użytkownika i zintegrowanego portalu użytkownika. Autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania EPLAN w Polsce jest firma AB-MICRO.

Nowy graficzny interfejs użytkownika, zwiększona ergonomia i udoskonalona technologia makr to cechy charakterystyczne nowej Platformy EPLAN w wersji 2.8. To jednak nie wszystko: nowy portal zintegrowany bezpośrednio z oprogramowaniem, przywita użytkowników od razu po rozpoczęciu pracy. Oferuje wyczerpujące informacje, porady i wskazówki ułatwiające codzienną pracę użytkownikom, nie wspominając o nowościach i innowacjach z portfolio produktów EPLAN, samouczkach, szczegółach dotyczących możliwości szkolenia i wiele więcej.

Rozszerzona wymiana danych z TIA Portal

Ponadto, poszczególne systemy, takie jak EPLAN Electric P8, oferują wiele nowych funkcji. Pierwszy etap obejmuje ulepszenia w dwukierunkowej interakcji między EPLAN i TIA Portal. W Norymberdze użytkownicy będą mogli przekonać się, w jaki sposób format AutomationML jeszcze lepiej obsługuje dwustronną inżynierię, optymalizując konfigurację danych PLC.

W oknie dialogowym «Edycji listwy zaciskowej», użytkownicy już wkrótce będą mogli opisywać kilka równoległych akcesoriów jednocześnie.

W oknie dialogowym «Edycji listwy zaciskowej», użytkownicy już wkrótce będą mogli opisywać kilka równoległych akcesoriów jednocześnie. Wszystkie urządzenia wybrane w odpowiednim menu kontekstowym są przypisywane do oznaczonej listwy zaciskowej, co daje oszczędność czasu.

Przenoszenie projektów konfiguracyjnych

Dzięki nowemu elementowi menu użytkownicy mogą teraz przenosić projekty konfiguracji - na przykład dane dla sterownika PLC - do odpowiednich portów magistrali, eliminując czasochłonne zadanie ręcznego wprowadzania danych dla każdego pojedynczego portu. Ewentualne, istniejące opisy portów magistrali zostają w ten sposób zaktualizowane. Jeśli dany port magistrali jest przypisany do innego projektu konfiguracyjnego, wartość ta może zostać ręcznie zmieniona, zapewniając większą elastyczność.

Dane magistrali dostępne dla wszystkich typów reprezentacji

Użytkownicy EPLAN Electric P8 mogli wcześniej wprowadzać dane magistrali tylko dla jednokreskowych przyłączy sieci/magistrali. We właściwościach okna dialogowego połączeń magistrali, nowo dostępną opcją dla użytkowników jest zakładka «Dane magistrali» dla wszystkich typów reprezentacji. Pozwala to wprowadzać dane magistrali do schematu i wyświetlać bez określania reprezentacji jednokreskowej. Jeszcze jedną praktyczną zaletą jest to, że dane magistrali nie są już usuwane podczas zmiany typu reprezentacji. Zapewnia to większą swobodę w ramach projektu.

 Teraz w zintegrowanym portalu można znaleźć wiadomości i innowacje dotyczące portfolio produktów EPLAN, samouczki, szczegółowe informacje na temat szkoleń i wiele więcej.

Teraz w zintegrowanym portalu można znaleźć wiadomości i innowacje dotyczące portfolio produktów EPLAN, samouczki, szczegółowe informacje na temat szkoleń i wiele więcej.

Dowiedz się więcej: discover.eplan.eu/plattform_28

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
tel.  32 721 60 00
fax.  32 721 60 01
www.abmicro.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl