The Embedded Interviews - bezpłatny e-book od ekspertów branży systemów wbudowanych - E-BOOK - PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW WBUDOWANYCH - ELECTRONICA - PREMIER FARNELL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności The Embedded Interviews - bezpłatny e-book od ekspertów branży systemów wbudowanych
drukuj stronę
poleć znajomemu

The Embedded Interviews - bezpłatny e-book od ekspertów branży systemów wbudowanych

The Embedded Interviews - bezpłatny e-book od ekspertów branży systemów wbudowanych
fot. Premier Farnell publikuje e-booka zatytułowanego „The Embedded Interviews”, w którym zawarto poglądy branżowych ekspertów

Premier Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, publikuje e-book zatytułowany „The Embedded Interviews 2018”, w którym przedstawione zostaną poglądy kilku ekspertów z firm wiodących w branży systemów wbudowanych. Premiera książki odbędzie się na targach electronica 2018 w Monachium, w dniach od 13 do 16 listopada. Książkę będzie można pobrać pod adresem: www.element14.com/ebooks.

 

„Ostatnie postępy w dziedzinie projektowania systemów wbudowanych pozwalają inżynierom i twórcom na wykorzystywanie gotowego sprzętu i oprogramowania, by szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek dotąd tworzyć złożone produkty.” - mówi Ralf Buehler, Senior Vice-President, Sales & Marketing, w Premier Farnell i Farnell element14: „Dzisiejsze mikrokontrolery różnią się między sobą przede wszystkim wbudowanymi obwodami peryferyjnymi oraz oprogramowaniem przygotowanym przez dostawców, którzy nie są już tylko producentami sprzętu. Zawarte w naszej książce wywiady z niektórymi z wiodących inżynierów, pracujących w największych i najbardziej innowacyjnych firmach produkujących mikroprocesory do systemów wbudowanych pokazują, jak firmy zdobywają wiedzę odnośnie potrzeb swoich klientów by dostarczać optymalne rozwiązania dla wyzwań, pojawiających się przed projektantami nowoczesnych produktów wbudowanych.”

Wywiady obejmują szereg tematów, a w tym poglądy na temat narzędzi, przewidywania dotyczące przyszłości rynku systemów wbudowanych i opinie na temat najnowszych produktów. Wybrany zakres tematyczny umacnia pozycję firmy Premier Farnell jako Dystrybutora Rozwiązań Rozwojowych i prezentuje filozofię, która ma na celu zagwarantowanie klientom dostępu do przemyśleń niektórych z najbardziej wpływowych osób w branży.

W nowej publikacji znalazły się wywiady z następującymi osobami:

  • Cliff Ortmeyer, Global Head of Solutions Development w Premier Farnell,
  • Jack Ogawa, Senior Marketing Director, IoT Compute & Wireless Business Unit, Cypress Semiconductor,
  • Geoff Lees, Senior Vice President & General Manager of Microcontrollers w NXP,
  • Andy Harding, Director, Broad-based Solutions, Renesas,
  • Øivind Loe, Senior Marketing Manager, IoT Products, w Silicon Labs,
  • Laurent Vera, Director, EMEA Microcontroller Marketing, STMicroelectronics,
  • Adrian Fernandez, Microcontroller Development Experience Manager i Henry Wiechman, Embedded Processor Software Marketing & Strategy, Texas Instruments.

„Niezmiernie się cieszymy, że tak wpływowi liderzy świata systemów wbudowanych poświęcili swój czas na udział w tworzeniu tej książki i mamy nadzieję, że społeczność zajmująca się tworzeniem systemów wbudowanych uzna, że przeprowadzone wywiady są nie tylko ciekawe, ale i pomocne.” – dodaje Ralf Buehler.

E-book „The Embedded Interviews 2018” jest dostępny do pobrania pod adresem: http://www.element14.com/ebooks

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl