Fluke wprowadza na polski rynek analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550 - FALOWNIKI - FLUKE - NAPĘDY - ANALIZATORY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke wprowadza na polski rynek analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke wprowadza na polski rynek analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550

Fluke wprowadza na polski rynek analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550
fot. Analizator napędów silnikowych Fluke MDA-550

Fluke wprowadza do sprzedaży na polskim rynku nową linię urządzeń - analizatorów napędów silnikowych - MDA-500. Jednocześnie debiutują dwa modele analizatorów: MDA-510 i MDA-550.

MDA-510 i MDA-550 to przenośne przyrządy pomiarowe przeznaczone do analizy napędów silnikowych, które pomagają bezpiecznie i w uproszczony sposób wyszukiwać i usuwać usterki silników z napędami falownikowymi.

Nowe analizatory napędów silnikowych Fluke MDA 510 i MDA 550 pomagają zaoszczędzić czas i uniknąć żmudnego konfigurowania skomplikowanych pomiarów, przy jednoczesnym uproszczeniu procesu wyszukiwania i usuwania awarii.

Wystarczy wybrać pomiar, a  wskazówki przedstawiane dla pomiarów, krok po kroku pokażą, gdzie należy wykonać połączenia do pomiaru napięcia i prądu, podczas gdy zaprogramowane profile pomiarowe zapewnią przechwytywanie wszystkich wymaganych danych każdej krytycznej sekcji napędu silnikowego – od wejścia zasilania do wyjścia, szyny DC i samego silnika elektrycznego.

Analizator napędów silnikowych Fluke MDA-550

Analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550 – główne cechy:

  • NAJWAŻNIEJSZE POMIARY: Napięcie wyjściowe falownika, napięcie szyny DC i napięcie tętnień, harmoniczne, asymetria
  • TRZY ZAAWANSOWANE PRZYRZĄDY POMIAROWE W JEDNYM: Analizator napędów silnikowych, analizator przebiegu sygnału i rejestrator danych w jednym
  • NAJWYŻSZA KLASA BEZPIECZEŃSTWA W BRANŻY: 600 V CAT IV / 1000 V CAT III do użytku na przyłączu elektrycznym i za nim
Analizator napędów silnikowych Fluke MDA-510Analizator napędów silnikowych Fluke MDA-550
Fluke MDA-510Fluke MDA-550

Po wykonaniu podstawowych lub zaawansowanych pomiarów za pomocą analizatorów z serii MDA-500 można dzięki wbudowanemu generatorowi raportów łatwo i szybko generować wiarygodne raporty stanu przed badaniem i po badaniu.  

MDA-510 i MDA-550 to przenośne przyrządy pomiarowe przeznaczone do analizy napędów silnikowych, które pomagają bezpiecznie wyszukiwać i usuwać usterki silników z napędami falownikowymi. Pozwalają m.in.:

  • Mierzyć kluczowe parametry napędu silnikowego, w tym: napięcie, prąd, poziom napięcia szyny DC i tętnienia AC, asymetrię napięcia i prądu oraz harmoniczne (MDA-550), modulację napięcia oraz wyładowania napięciowe wału silnika (MDA-550).
  • Wykonywać rozszerzone pomiary harmonicznych w celu określenia wpływu harmonicznych niskiego i wysokiego rzędu na sieć zasilającą.
  • Wykonywać pomiary z udzielanymi krok po kroku wskazówkami wejścia zasilania napędu silnikowego, szyny DC, wyjścia napędu, wejścia zasilania silnika oraz pomiary wału (MDA-550) ze schematami połączeń pomiaru napięcia i prądu przedstawianymi krok po kroku na rysunkach.
  • Korzystać z uproszczonej konfiguracji pomiarów z zaprogramowanymi profilami pomiarowymi w celu automatycznego wyzwalania gromadzenia danych w oparciu o wybraną procedurę pomiaru.
  • Łatwo i szybko tworzyć raporty dokumentujące wyszukiwanie i usuwanie usterek oraz współpracę z innymi działami.
  • Mierzyć dodatkowe parametry elektryczne za pomocą pełnego oscyloskopu 500 MHz, miernika i funkcji rejestracji danych obejmujących pełen zakres pomiarów elektrycznych i elektronicznych wykorzystywanych w instalacjach przemysłowych.

Zestaw Fluke MDA-510

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl