Społeczność element14 ogłasza konkurs „Project14 Test Instrumentation Design Contest” - KONKURS TECHNOLOGICZNY - FARNELL ELEMENT14 - ZESTAW NARZĘDZIOWY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Społeczność element14 ogłasza konkurs „Project14 Test Instrumentation Design Contest”
drukuj stronę
poleć znajomemu

Społeczność element14 ogłasza konkurs „Project14 Test Instrumentation Design Contest”

Społeczność element14 ogłasza konkurs „Project14 Test Instrumentation Design Contest”
fot. Project14 Test Instrumentation Design Contest

Comiesięczny konkurs Project14 zachęca uczestników o dowolnym poziomie umiejętności, by dzielić się i dokumentować kreatywne pomysły na projekty, a przy okazji zdobyć ciekawe nagrody.

Przedstawiciele element14.com, internetowej społeczności inżynierów, ogłosili rozpoczęcie najnowszego konkursu z serii Project14, w ramach którego członkowie społeczności mogą opracować projekt aparatury kontrolnej, bazując na dowolnie wybranych komponentach. Najbardziej kreatywne zgłoszenia będą miały szanse być nagrodzone profesjonalnym zestawem narzędziowym, podarowanym przez Farnell element14 i bonem o wartości 100 dolarów, możliwym do wykorzystania w serwisie transakcyjnym Farnell element14.

Project14 to comiesięczny konkurs projektowy, zorganizowany z myślą o inżynierach na wszelkich poziomach umiejętności. Ma pomóc uczestnikom zaprezentować swoje pomysły i wzajemnie uczyć się od siebie. Członkowie społeczności element14 głosują w otwartej ankiecie, w której co miesiąc wybierają nowy temat projektu, a uczestnicy biorący udział w konkursie mogą go zinterpretować w dowolny sposób, jaki uznają za stosowny.

Wśród nagród, które można otrzymać za udział w konkursie na projekt aparatury kontrolnej znajdują się 18-elementowy zestaw narzędzi Journeyman oraz 6-elementowy zestaw podstawowych narzędzi, oba marki Klein Tools. Dodatkowo, uczestnicy którzy zaproponują rozwiązania bazujące na płytce BBC micro:bit, bezpłatnie otrzymają taki minikomputerek od społeczności element14, by ułatwić im przygotowanie zaproponowanego projektu.

Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w społeczności element14 i w firmie Premier Farnell, powiedziała: „W społeczności element14.com z otwartymi rękami przyjmujemy osoby o dowolnym poziomie umiejętności, począwszy od początkujących, a kończąc na doświadczonych inżynierach. Konkurs Project14 to nasz sposób na zachęcanie tych członków, by dzielili się swoimi umiejętnościami i na przemienianie ich pomysłów w prawdziwe, realne projekty.”

„Tematyka aparatury kontrolnej obejmuje wiele kluczowych dyscyplin inżynieryjnych, począwszy od pracy z mikrokontrolerami i płytkami deweloperskimi, a kończąc na lutowaniu i dostosowywaniu rozwiązania do specyficznych potrzeb. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć jakie kreatywne i innowacyjne projekty przyjdą do głowy naszym członkom w ramach tego konkursu.”

Członek społeczności element14 i uczestnik konkursu Project14, Frank Milburn, dodał: „Zachęcam wszystkich, a szczególnie studentów i tych którzy przyglądają się rywalizacji z boku, by dołączyli do tych konkurencji. Nauczyłem się czegoś z każdego konkursu, w której brałem udział i zawsze zyskiwałem nie tylko motywację, ale dostawałem też cenne porady od członków naszej społeczności.”

Aby wziąć udział w konkursie „Project14 Test Instrumentation Design Contest”, uczestnicy muszą po prostu zarejestrować konto w serwisie społeczności elemen14 i zgłosić wpis na blogu, w którym opiszą swój pomysł, a także to, w jaki sposób zamierzają go zrealizować.

Zgłoszeń można dokonywać do 14 listopada 2018 roku. Aby uzyskać więcej informacji, a w tym zapoznać się z pełnym regulaminem, odwiedź stronę: https://www.element14.com/community/community/project14/test-instrumentation.

Aby zarejestrować się i zostać członkiem społeczności element14, odwiedź stronę: http://www.element14.com/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl