Mouser Electronics nawiązuje współpracę z firmą Siemens w zakresie dystrybucji rozwiązań dla automatyki przemysłowej - PLC - SIEMENS - HMI - STEROWNIKI PLC SIEMENS - SIRIUS - SITOP LITE - LOGO! - MODUŁY LOGICZNE - MOUSER ELECTRONICS
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics nawiązuje współpracę z firmą Siemens w zakresie dystrybucji rozwiązań dla automatyki przemysłowej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics nawiązuje współpracę z firmą Siemens w zakresie dystrybucji rozwiązań dla automatyki przemysłowej

Mouser Electronics nawiązuje współpracę z firmą Siemens w zakresie dystrybucji rozwiązań dla automatyki przemysłowej
fot. MOUSER

Mouser Electronics, Inc., wiodący w branży dystrybutor wprowadzający nowe produkty do obrotu (NPI) i oferujący najszerszy wybór półprzewodników oraz podzespołów elektronicznych, ogłosił podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą Siemens, światowym liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Działalność Siemensa obejmuje rozwiązania dla automatyzacji i cyfryzacji w przemyśle procesowym i produkcyjnym, inteligentną infrastrukturę budynków i rozproszonych systemów energii, rozwiązania w zakresie transportu kolejowego, a także technologie medyczne i cyfrowe usługi opieki zdrowotnej. Mouser dostarczy komponenty Siemensa należące do różnych kategorii produktów, w tym urządzenia sieciowe, rozwiązania interfejsowe człowiek-maszyna (HMI), zabezpieczenia obwodów i zasilacze.

„Mouser z radością dodaje firmę Siemens do naszej listy zaufanych dostawców-partnerów. Jest to światowej sławy lider rozwiązań automatyki przemysłowej i jesteśmy podekscytowani możliwością zaoferowania klientom ich innowacyjnych produktów, technologii i usług w ramach naszej karty liniowej” - powiedział Jeff Newell, starszy wiceprezes ds. produktów w firmie Mouser Electronics. „Nie możemy się doczekać udanej, długoterminowej współpracy”.

„Dodanie firmy Mouser Electronics jako partnera dystrybucyjnego pozwala firmie Siemens lepiej wspierać naszych klientów i ulepszać naszą światową sieć dystrybucji” – powiedział James Washburn, wiceprezes i szef segmentu ds. ochrony obwodów i sterowania w firmie Siemens. „Będziemy w stanie zaspokoić więcej wymagań naszych obecnych klientów, a korzystając z doskonałych usług firmy Mouser w zakresie projektowania i łańcucha dostaw oraz wsparcia logistycznego, będziemy mogli stworzyć nowe możliwości rozwoju, poszerzać naszą obecność i jeszcze szybciej dostarczać nasze produkty do rąk klientów i inżynierów”.

W ofercie Mousera znajdują się obecnie produkty automatyki przemysłowej firmy Siemens, takie jak styczniki SIRIUS 2, które zapewniają wysoką niezawodność styków, dłuższą trwałość i użyteczność w ekstremalnych warunkach. Styczniki SIRIUS 2 charakteryzują się modułową konstrukcją i wysokim stosunkiem wydajności do wielkości, co pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w szafie sterowniczej.

Seria Siemens SIRIUS ACT, dostępna również w firmie Mouser, oferuje wyjątkowe portfolio elegancko zaprojektowanych przycisków, lampek kontrolnych i przełączników, które doskonale ucieleśniają styl, inteligencję i wytrzymałość fizyczną. Te przyciski, lampki sygnalizacyjne i przełączniki, wykonane z prawdziwego metalu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wyposażone w inteligentne funkcje i możliwości komunikacyjne, zostały przetestowane pod kątem elementów, aby zapewnić niezawodność w operacjach o znaczeniu krytycznym.

Zasilacze Siemens SITOP PSU100C charakteryzują się kompaktową konstrukcją zajmującą mało miejsca i nadają się do rozproszonych zastosowań w skrzynkach sterowniczych lub małych szafach sterowniczych. Zasilacze SITOP PSU100C charakteryzują się niskimi stratami mocy w całym zakresie obciążenia. Straty mocy są wyjątkowo niskie nawet podczas pracy bez obciążenia, co czyni je idealnymi do maszyn i urządzeń, które często znajdują się w trybie gotowości.

Moduły logiczne Siemens LOGO! to programowalne sterowniki logiczne (PLC), które umożliwiają szybką realizację projektów automatyki. Korzystając z modułów LOGO! projektanci mogą szybko wdrożyć funkcje, takie jak wyłącznik czasowy, przekaźnik czasowy, licznik i przekaźnik pomocniczy. Ich kompaktowa i modułowa konstrukcja oszczędza miejsce i pozwala na łatwą integrację w szafie sterowniczej.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Siemens, odwiedź https://eu.mouser.com/manufacturer/siemens/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl