Targi inżynieryjne 4.0: EPLAN i Cideon otwierają swoje wirtualne drzwi - EPLAN - EPLAN DATA PORTAL - CIDEON - WIRTUALNE TARGI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Targi inżynieryjne 4.0: EPLAN i Cideon otwierają swoje wirtualne drzwi
drukuj stronę
poleć znajomemu

Targi inżynieryjne 4.0: EPLAN i Cideon otwierają swoje wirtualne drzwi

Targi inżynieryjne 4.0: EPLAN i Cideon otwierają swoje wirtualne drzwi

Trzecia edycja wirtualnych targów prowadzonych przez firmy EPLAN i Cideon rozpocznie się 15 maja 2018 r.

Udany format zeszłorocznych targów przechodzi do następnej rundy w ulepszonej wersji: 15 maja EPLAN wraz ze swoim partnerem, firmą Cideon zorganizują swoje trzecie wirtualne targi dotyczące trendów inżynieryjnych przyszłości. Co nowego: na wirtualnym stoisku zobaczymy cyfrową wersję tegorocznego stoiska firmy EPLAN i Cideon jaką mogliśmy zobaczyć w Hanowerze. Odwiedzający z całego świata będą mogli odbyć wirtualną wycieczkę po poszczególnych stanowiskach. Sprawdzone elementy z ostatnich dwóch lat targów, takie jak prezentacje informacyjne, pokazy na żywo najnowszych wersji oprogramowania oraz możliwość rozmowy z ekspertami z całego świata i nawiązywania kontaktów z innymi użytkownikami, będą dostępne również w tej edycji.

Łączność dla twojej inżynierii cyfrowej to hasło firmy EPLAN tegorocznych targów Hannover Messe (23-27 kwietnia 2018), a także motto zbliżających się targów wirtualnych: 15 maja, w godzinach od 8:00 do 20:00 EPLAN i Cideon oferują uczestnikom platformę cyfrową, poprzez którą będą mogli dowiedzieć się więcej o najnowszych osiągnięciach inżynieryjnych i razem eksplorować wspólne projekty. Firma EPLAN, dostawca rozwiązań z siedzibą w Monheim w Niemczech oraz Cideon z oddziałem w Monachium, są na bieżąco z aktualnymi trendami w branży i po raz pierwszy stworzą cyfrowe bliźniacze stoisko targowe z Hannover Messe, będące jednym z elementów ich wirtualnego pokazu. Klienci i potencjalni klienci będą dodatkowo mieli okazję wysłuchać ciekawych prezentacji na żywo dotyczących efektywnej inżynierii, zapoznać się z nowymi funkcjami podczas demonstracji oprogramowania oraz uzyskać przydatne wskazówki w rozmowach z ekspertami i innymi użytkownikami. Wirtualne targi potrwają łącznie dwanaście godzin, aby objąć jak najwięcej stref czasowych na całym świecie i będą się odbywały w języku angielskim. Specjaliści EPLAN i Cideon z całego świata będą dostępni online i będą do dyspozycji w celu udzielania zindywidualizowanych porad, również w innych językach.

Współpraca z partnerami i komunikacja między użytkownikami

Aby zapewnić uczestnikom dostęp do różnorodnych tematów, faktyczne stoisko targowe firm EPLAN i Cideon z targów w Hanowerze o całkowitej powierzchni 420 m2 zostanie sfilmowane i przetworzone cyfrowo. Osoby, które nie mogły przyjechać osobiście do Hanoweru lub chcą uzyskać więcej szczegółowych informacji, będą mogły 15 maja br. w łatwy sposób przemieszczać się przestrzennie po symulowanym stoisku na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Jeśli chodzi o tematy pokazów prowadzonych na żywo i salach wykładowych, głównym tematem tegorocznych targów będzie zbliżająca się premiera nowej wersji Platformy EPLAN 2.8, zapewniająca dostęp do nowej usługi w chmurze obliczeniowej. Innowacje poszczególnych komponentów Platformy EPLAN oraz zalety aplikacji opartych na chmurze zostaną tu szczegółowo przeanalizowane. Co więcej, odwiedzający mogą spodziewać się ciekawych prezentacji produktów w praktycznym wykorzystaniem, w tym takich przyszłościowych rozwiązań, jak EPLAN Cogineer, Syngineer i EPLAN Data Portal.

Odwiedzający z całego świata mogą rozmawiać i łączyć się z innymi na stanowisku Networking Area

Wraz z przykładami innowacyjnego wykorzystania oprogramowania EPLAN, wirtualne targi oferują również klientom i partnerom miejsce do pracy w sieci i rozmów. Sukces mówi sam za siebie: w ubiegłym roku, podczas drugiej edycji wirtualnych targów firmy EPLAN i Cideon zarejestrowało się około 950 osób z 70 krajów.

Osoby zainteresowane udziałem są proszone o rejestrowanie się, od 17 kwietnia br. pod adresem: www.eplan.de/virtualfair

Autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania EPLAN w Polsce jest firma AB-MICRO.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
tel.  32 721 60 00
fax.  32 721 60 01
www.abmicro.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl