Platforma ActiveCockpit w Fabryce Roku 2017 - BOSCH - ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ - IT DLA PRZEMYSŁU - ACTIVE COCKPIT - SMART FACTORY - MIRKÓW
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Platforma ActiveCockpit w Fabryce Roku 2017
drukuj stronę
poleć znajomemu

Platforma ActiveCockpit w Fabryce Roku 2017

Platforma ActiveCockpit w Fabryce Roku 2017
fot. ActiveCockpit

Fabryka układów hamulcowych Bosch otrzymała tytuł „Fabryka Roku 2017” w kategorii „IT dla Przemysłu” w konkursie organizowanym już po raz 6. przez wydawnictwo Trade Media International oraz magazyny „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu” i „Control Engineering Polska”. Jury doceniło rozwiązania z obszaru Przemysłu 4.0, które zostały już wdrożone w fabryce w Mirkowie. Jednym z nich jest interaktywna platforma komunikacji Active Cockpit firmy Bosch Rexroth.

 

    

Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego

Fabryka firmy Robert Bosch Sp. z o.o., zlokalizowana w Mirkowie, niedaleko Wrocławia, produkuje zespoły mocy hamowania oraz podzespoły do układów hamulcowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Zakład dostarcza klientom szeroką gamę produktów najwyższej jakości, które wyznaczają nowe standardy i umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa ruchu na drogach. Zespoły mocy hamowania wytwarzane w fabryce Bosch we Wrocławiu są dostarczane do większości globalnych producentów samochodów.

Fabryka układów hamulcowych Bosch w Mirkowie

Fabryka układów hamulcowych Bosch w Mirkowie

ActiveCockpit – wsparcie nadzoru nad produkcją

Fabryka w Mirkowie buduje kompetencje w zakresie nowych technologii. Mając na uwadze kierunek rozwoju przemysłu stosuje w praktyce aktualną wiedzę w zakresie montażu zaawansowanych układów elektronicznych, mechatroniki i rozwiązań Przemysłu 4.0 (Industry 4.0). Nowoczesna fabryka to także nowoczesne rozwiązania w zakresie nadzoru nad produkcją. W tym obszarze w fabryce wykorzystywana jest interaktywna platforma komunikacji ActiveCockpit, która pozwala na wizualizację danych produkcyjnych on-line pochodzących z różnych źródeł.

ActiveCockpit łączy aplikacje świata IT, takie jak planowanie i realizację produkcji, zarządzanie danymi dotyczącymi jakości i e-mailing, z funkcjami oprogramowania maszyn i instalacji przemysłowych. Właściwa informacja wykorzystywana jako podstawa do podejmowania decyzji i optymalizacji procesów na poszczególnych etapach produkcji dostępna jest z jednego źródła. Zakres i szczegółowość prezentowanych danych można dostosować i spersonalizować w zależności od ich odbiorcy. Pozwala to na użytkowanie systemu przez pracowników zmianowych na dużych monitorach zamontowanych w hali produkcyjnej, jak również przez kierownictwo niższego i wyższego szczebla na urządzeniach mobilnych lub komputerach bezpośrednio zainstalowanych na ich stanowiskach pracy.

Fabryka Roku 2017, czyli najlepsi z najlepszych w przemyśle

Dzięki  rozwiązaniom i4.0 fabryka w Mirkowie została uhonorowana w kategorii „IT dla przemysłu”. Co istotne, w tej kategorii liczył się sukces we wdrażaniu infrastruktury informatycznej oraz uzyskanie znaczącego zwrotu z inwestycji w takie projekty.

Więcej informacji na stronie: www.fabrykaroku.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
www.boschrexroth.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl