Projekt połączenia IGE+XAO z grupą Schneider Electric - IGE+XAO - SCHNEIDER ELECTRIC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Projekt połączenia IGE+XAO z grupą Schneider Electric
drukuj stronę
poleć znajomemu

Projekt połączenia IGE+XAO z grupą Schneider Electric

Projekt połączenia IGE+XAO z  grupą Schneider Electric

IGE+XAO ogłasza projekt połączenia z grupą Schneider Electric. Grupa IGE+XAO jest notowana na giełdzie, a więc projekt ten ma formę przyjaznej publicznej oferty wykupu akcji uruchomionej przez Schneider Electric.

Decyzję o połączeniu z koncernem Scheider Electric jednogłośnie poparła Rada Dyrektorów pod przewodnictwem CEO Grupy Alaina Di Crescenzo, który podkreśla, że to dobra wiadomość zarówno dla klientów i partnerów całej Grupy, jak i jej interesariuszy: 

  • Dla naszych klientów i partnerów, którzy skorzystają z marki "IGE+XAO": silniejszej, bardziej innowacyjnej i bardziej międzynarodowej, wspieranej przez grupę Schneider w ponad 100 krajach;
  • Dla naszych pracowników: być częścią globalnej Grupy o rocznych obrotach 25 miliardów euro i oferującej 144 000 miejsc pracy, to nowe perspektywy rozwoju zarówno w IGE+XAO, jak i w globalnej grupie Schneider Electric;
  • Wreszcie dla naszych akcjonariuszy, którzy od wielu lat wspierają rozwój firmy IGE+XAO i dla których oferta wykupu zainicjowana przez Schneider Electric spotyka się z początkowym kursem giełdowym sprzed 20 lat o wartości 7,77 €.

Jednocześnie Alain Di Crescenzo zapewnił, że sytuacja finansowa Grupy IGE+XAO stale się poprawia, co pozwoli przyspieszyć strategiczne działania w zakresie innowacyjności i obecności międzynarodowej.

Nowy rozdział w historii firmy symbolicznie odzwierciedla nowa szata graficzna z odświeżonym układem i uproszczonym logo Grupy IGE+XAO.

Źródło: IGE+XAO

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

IGE+XAO Polska Sp. z o.o.
ul. Plac na Stawach 3, Kraków
tel.  126303030
https://www.ige-xao.com/pl/
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl