Witam.
Jestem Grzegorz, interesuje się elektryką od 5 lat. Chodzę do technikum w warszawie o tym profilu.
Interesuje się też automatyką ciepłowniczą.
W tym zawodzie znalazłem się przypadkiem, a mianowicie, pewnego dnia zostałem lekko porażony prądem i od tego czasu pokochałem elektrykę. Może wydaje się to dziwne ale tak błaha rzecz zmieniła moje życie.
Bardzo lubię różnego rodzaju prace związane z montażem, naprawą instalacji, zagadki z tym związane.
w następnym wpisie napisze wam o mojej pracy elektromonterskiej.
Pozdrawiam :)
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
Utrzymanie ruchu Forum osób zajmujących się zawodowo utrzymaniem ruchu w zakładach. |
|
|
|
amatorzy elektroniki Nieelektronicy , fascynujący się tą dziedziną techniki . |
|
|
|
POMOC elektroonline.pl Masz problem z jakąś funkcjonalnością portalu, nie możesz dodać zdjecia video?? pisz pomożemy!! |
|
|
|
Automania Grupa zrzeszająca pasjonatów czterech kółek. |
|
| REKLAMA |