Urządzenia pomiarowe ISO-TECH wzbogacą asortyment marki RS Pro - PRZYRZĄDY POMIAROWE - URZĄDZENIA POMIAROWE - RS COMPONENTS - ISO-TECH - RS PRO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Urządzenia pomiarowe ISO-TECH wzbogacą asortyment marki RS Pro
drukuj stronę
poleć znajomemu

Urządzenia pomiarowe ISO-TECH wzbogacą asortyment marki RS Pro

Urządzenia pomiarowe ISO-TECH wzbogacą asortyment marki RS Pro
fot. RS

Zmiana nazwy produktów marki ISO-TECH w celu poszerzenia oferty RS Pro o produkty do testowania i pomiarów zapewnia teraz klientom większy wybór oraz lepszą jakość.

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów dla inżynierów, ogłosiła dzisiaj dodanie ponad 500 profesjonalnych i przystępnych cenowo produktów do testowania i pomiarów do oferty RS Pro. Produkty, które do tej pory były dostępne pod marką ISO-TECH, teraz mają inną nazwę, aby poszerzyć ofertę marki własnej liczącą ponad 40 tys. produktów przemysłowych i podzespołów elektronicznych, charakteryzujących się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami.

To działanie pozwala na ostateczną konsolidację wszystkich produktów marek własnych RS pod jedną marką RS Pro, która powstała w lutym 2016 roku, aby umożliwić oferowanie produktów łączących jakość, wykonanie i korzyści. Wszystkie produkty z tej oferty są opatrzone znakiem jakości RS, który oznacza najwyższe w branży normy w zakresie audytów, przeglądów, testów i certyfikacji.

Produkty ISO-TECH, dostępne teraz pod nazwą RS Pro, zapewniają wytrzymałą konstrukcję oraz bardzo dokładne pomiary i obejmują wodoodporne multimetry, cyfrowe mierniki światła, mierniki poziomu dźwięku oraz oscyloskopy cyfrowe o wysokich parametrach i funkcjach dostępnych zwykle w o wiele droższych przyrządach pomiarowych. Wszystkie produkty są objęte 3-letnią gwarancją chroniącą nabywców przed wadami materiałowymi i usterkami.

Asortyment RS Pro został wzbogacony o ponad 500 produktów do testowania i pomiarów

 – Zmiana marki ISO-Tech na RS Pro jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Jako dostawca marki RS Pro dostosowujemy aktualnie naszą ofertę produktów w zakresie pomiarów i testowania do wymagań klientów i skorzystaliśmy z okazji poszerzenia oferty produktów. Marka RS Pro oznacza dla klientów możliwość wyboru asortymentu charakteryzującego się jakością i wydajnością oraz rozsądną ceną, a produkty do testowania i pomiarów RS Pro stanowią teraz ważną część rodziny produktów RS Pro – powiedział Kurt Colehower, prezes RS Pro.

Więcej informacji na temat oferty produktów marki RS Pro można znaleźć na stronie RS Pro.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl