Bosch Rexroth na targach Automaticon 2017 - LABVIEW - BOSCH REXROTH - OPEN CORE ENGINEERING - AUTOMATICON 2017 - BEZPRZEWODOWE WKRĘTARKI NEXO
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bosch Rexroth na targach Automaticon 2017
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bosch Rexroth na targach Automaticon 2017

Bosch Rexroth na targach Automaticon 2017
fot. Mechatroniczne stanowisko dydaktyczne mMS 4.0 umożliwia montaż kostek na linii składającej się z trzech stanowisk roboczych: magazynu półproduktów, prasy pneumatycznej lub hydraulicznej i magazynu wysokiego składowania.

W dniach 14-17 marca 2017 roku na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI odbyły się XXIII Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów „Automaticon 2017”. Z najnowszymi produktami dedykowanymi dla automatyzacji przemysłu zaprezentowała się firma Bosch Rexroth.

Na stoisku Bosch Rexroth można było zobaczyć m.in.: mechatroniczny system szkoleniowy mMS 4.0, zintegrowany system pomiarowy IMS-A, serwonapędy IndraDrive CS i sterowniki PLC z serii XM sterowane za pomocą oprogramowania LabView, platformę Open Core Engineering dla napędów (Eclipse), falownik EFC oraz bezprzewodowe wkrętarki Nexo.

Szczególną popularnością wśród zwiedzających cieszył się modułowy mechatroniczny system szkoleniowy mMS 4.0 umożliwiający montaż kostek na linii składającej się z trzech stanowisk roboczych: magazynu półproduktów, prasy pneumatycznej lub hydraulicznej oraz magazynu wysokiego składowania. System Szkoleniowy mMS 4.0 został nagrodzony w kategorii „Nowe Maszyny i Technologie” w konkursie Produkt Roku 2016 organizowanym przez miesięcznik „Napędy i Sterowania”

Już od 23 lat targi AUTOMATICON są największym w Polsce profesjonalnym forum producentów i odbiorców automatyki przemysłowej. Prezentowane są na nich osiągnięcia w dziedzinie automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. W tegorocznej edycji wzięło udział 309 wystawców, w tym 720 firm, na łącznej powierzchni 10,5 tys. m². 

Źródło: Bosch Rexroth

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl