Konkurs RobotStudio Challenge na symulację zrobotyzowanej linii produkcyjnej - KONKURS TECHNOLOGICZNY - LINIA PRODUKCYJNA - ABB ROBOTSTUDIO - ROBOTSTUDIO CHALLENGE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konkurs RobotStudio Challenge na symulację zrobotyzowanej linii produkcyjnej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konkurs RobotStudio Challenge na symulację zrobotyzowanej linii produkcyjnej

Konkurs RobotStudio Challenge na symulację zrobotyzowanej linii produkcyjnej

Jesteś studentem, pasjonujesz się dziedziną robotyki i automatyki? Rusza pierwsza edycja RobotStudio Challenge! Motyw przewodni konkursu, którego organizatorem jest firma ABB, to „zrobotyzowana linia produkcyjna”, a zadaniem uczestników będzie stworzenie symulacji jej działania w programie ABB RobotStudio. Pula nagród, która czeka na najlepszych, to aż 24 000 złotych i szansa na miesięczny płatny staż w dziale robotyki ABB w Warszawie.

Dla kogo RobotStudio Challenge?

Udział w RobotStudio Challenge mogą wziąć wszyscy studenci studiów inżynierskich, licencjackich lub magisterskich, którzy w dniu rozpoczęcia konkursu nie mają ukończonych 26 lat.

Z uwagi na charakter konkursu, zapraszamy w szczególności studentów kierunków takich jak automatyka i robotyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn, elektryka, elektronika, a także bioinżynieria czy biotechnologia – mówi Łukasz Drewnowski, kierownik marketingu i sprzedaży w Lokalnej Jednostce Biznesu Robotyki ABB w Polsce. –  Szansę na wygraną ma każda symulacja, która przedstawiać będzie minimum sześć robotów ABB w pracach takich jak montaż, testowanie bądź inspekcja, a także pakowanie lub paletyzacja.

ABB Robotics

Praca konkursowa musi zostać przygotowana w programie ABB RobotStudio, dostępnym w wersji demonstracyjnej na stronie internetowej www.abb.pl/robotics.

Coś dla studentów i ich wykładowców

W koncepcji konkursu RobotStudio Challenge szczególnie ważna jest obecność opiekuna. W tej roli powinien wystąpić wybrany przez uczestnika konkursu wykładowca, który będzie pełnić funkcję pierwszego kontaktu i doradcy w problematycznych sytuacjach. Głównym zadaniem wykładowcy będzie czuwanie nad prawidłowym postępem prac uczestnika. Dla zwycięskiej pary przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Wierzymy, że studencki zapał w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem wykładowcy zaowocują ciekawymi rozwiązaniami – dodaje Łukasz Drewnowski. – Idealny opiekun powinien posiadać wiedzę na temat programu ABB RobotStudio oraz projektowania stanowisk zrobotyzowanych i wspierać studenta merytorycznie w pracy nad zadaniem konkursowym.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj! Na przesłanie pracy konkursowej czekamy do 30.04.2017 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 15.05.2017 r.

Pula nagród w konkursie to aż 24 000 złotych!

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin: www.rschallenge.pl.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1, Warszawa
tel.  +48 22 223 77 77
www.abb.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl