Zoptymalizowany transport ciężkich palet z produktem - BOSCH REXROTH - SYSTEM TRANSPORTOWY - TS2 PLUS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zoptymalizowany transport ciężkich palet z produktem
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zoptymalizowany transport ciężkich palet z produktem

Zoptymalizowany transport ciężkich palet z produktem
fot. System transportowy Bosch Rexroth TS2plus został obecnie wyposażony w komponenty przystosowane do pracy z większymi obciążeniami

Nowe komponenty systemu transportowego TS2plus, przystosowane do pracy z większymi obciążeniami, jeszcze bardziej poszerzają zakres zastosowań tego uniwersalnego rozwiązania

Firma Bosch Rexroth optymalizuje i rozbudowuje system transportowy TS2plus, wprowadzając nowe komponenty przystosowane do pracy z większymi obciążeniami, umożliwiające przenoszenie ciężkich palet z produktem, również na niewielkiej przestrzeni.

Specjaliści z firmy Bosch Rexroth opracowali wzmocnione palety, jednostki do przenoszenia ładunku pomiędzy sekcjami wzdłużnymi i poprzecznymi, jednostki do obracania ładunku o 90° lub 180°, a także jednostki pozycjonujące i stopery zatrzymujące. Poza tymi nowymi modułami, w systemie TS2plus wprowadzono nowe rozwiązania techniczne ułatwiające transport ciężkich ładunków, takie jak zastosowanie w miejscach krytycznych części stalowych zamiast plastikowych, zastosowanie wzmocnionych kształtowników zwiększających obciążalność sekcji czy zastosowanie ślizgów ze stali nierdzewnej bardzo odpornej na zużycie oraz odpornych łańcuchów akumulacyjnych w sekcji buforującej, przystosowanych do ciągłego użycia w surowych warunkach produkcyjnych.

Nowe udoskonalenia i komponenty zwiększają uniwersalność oraz elastyczność zastosowań systemu TS2plus. Palety na produkty mogą mieć wielkość od 160 × 160 mm do 1200 × 1200 mm, co gwarantuje transport zarówno poszczególnych części, jak i dużych zespołów lub wyrobów gotowych. W systemie TS2plus stosuje się specjalne, energooszczędne silniki 3-fazowe certyfikowane zgodnie ze standardami CE, cURus i CCC, zasilane dowolnym napięciem stosowanym powszechnie na świecie, co umożliwia wdrożenie we wszystkich krajach uprzemysłowionych.

Ten wszechstronny system transportu działa niezawodnie nawet w warunkach specjalnych, takich jak środowiska z wyładowaniami elektrostatycznymi, pomieszczenia o zaostrzonych wymaganiach co do czystości czy pomieszczenia o kontrolowanej wilgotności.

Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Paweł Krzesak
tel.: +48 (71) 364 73 27
e-mail: pawel.krzesak@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl