Zoptymalizowany transport ciężkich palet z produktem - BOSCH REXROTH - SYSTEM TRANSPORTOWY - TS2 PLUS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zoptymalizowany transport ciężkich palet z produktem
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zoptymalizowany transport ciężkich palet z produktem

Zoptymalizowany transport ciężkich palet z produktem
fot. System transportowy Bosch Rexroth TS2plus został obecnie wyposażony w komponenty przystosowane do pracy z większymi obciążeniami

Nowe komponenty systemu transportowego TS2plus, przystosowane do pracy z większymi obciążeniami, jeszcze bardziej poszerzają zakres zastosowań tego uniwersalnego rozwiązania

Firma Bosch Rexroth optymalizuje i rozbudowuje system transportowy TS2plus, wprowadzając nowe komponenty przystosowane do pracy z większymi obciążeniami, umożliwiające przenoszenie ciężkich palet z produktem, również na niewielkiej przestrzeni.

Specjaliści z firmy Bosch Rexroth opracowali wzmocnione palety, jednostki do przenoszenia ładunku pomiędzy sekcjami wzdłużnymi i poprzecznymi, jednostki do obracania ładunku o 90° lub 180°, a także jednostki pozycjonujące i stopery zatrzymujące. Poza tymi nowymi modułami, w systemie TS2plus wprowadzono nowe rozwiązania techniczne ułatwiające transport ciężkich ładunków, takie jak zastosowanie w miejscach krytycznych części stalowych zamiast plastikowych, zastosowanie wzmocnionych kształtowników zwiększających obciążalność sekcji czy zastosowanie ślizgów ze stali nierdzewnej bardzo odpornej na zużycie oraz odpornych łańcuchów akumulacyjnych w sekcji buforującej, przystosowanych do ciągłego użycia w surowych warunkach produkcyjnych.

Nowe udoskonalenia i komponenty zwiększają uniwersalność oraz elastyczność zastosowań systemu TS2plus. Palety na produkty mogą mieć wielkość od 160 × 160 mm do 1200 × 1200 mm, co gwarantuje transport zarówno poszczególnych części, jak i dużych zespołów lub wyrobów gotowych. W systemie TS2plus stosuje się specjalne, energooszczędne silniki 3-fazowe certyfikowane zgodnie ze standardami CE, cURus i CCC, zasilane dowolnym napięciem stosowanym powszechnie na świecie, co umożliwia wdrożenie we wszystkich krajach uprzemysłowionych.

Ten wszechstronny system transportu działa niezawodnie nawet w warunkach specjalnych, takich jak środowiska z wyładowaniami elektrostatycznymi, pomieszczenia o zaostrzonych wymaganiach co do czystości czy pomieszczenia o kontrolowanej wilgotności.

Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Paweł Krzesak
tel.: +48 (71) 364 73 27
e-mail: pawel.krzesak@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl