Hager Polo na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2016 - ROZDZIELNICE - ROZDZIAŁ PRĄDU - HAGER GROUP - SYSTEM OGNIOODPORNY - OBUDOWA OGNIOODPORNA - ENERGETAB 2016 - ROZDZIAŁ ENERGII
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Hager Polo na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2016
drukuj stronę
poleć znajomemu

Hager Polo na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2016

Hager Polo na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2016
fot. Obudowa Hager FB31LN

W dniach 13-15 września 2016 w Bielsku-Białej odbędzie się 29. edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2016. Na wystawie będzie można zapoznać się z najbardziej zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami służącymi wytwarzaniu i dystrybucji energii elektrycznej. Firma Hager zaprezentuje systemy rozdziału energii unimes H do 4000A oraz system rozdzielnic univers w wersji ognioodpornej.

ENERGETAB to największe w Polsce międzynarodowe targi branży energetycznej. Wydarzenie to jest dla wystawców doskonałą okazją do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań z zakresu nowoczesnej energetyki, a także wymiany doświadczeń. Bielskie targi cieszą się dużą frekwencją ze względu na specjalistyczne konferencje, seminaria i prezentacje wystawców, które stanowią forum rozmów o aktualnych trendach w branży i dają szansę na nawiązanie partnerskiego dialogu pomiędzy producentami, dystrybutorami a dostawcami. Firma Hager Polo zaprasza do odwiedzenia Stoiska nr 17 w Pawilonie F.

Ognioodporny univers N do 630A

Podczas targów firma Hager zaprezentuje rozwiązania, które odpowiadają na rosnące wymagania projektantów i montażystów w zakresie dystrybucji energii w budynkach o złożonych wymaganiach energetycznych. Elastyczny i łatwy w projektowaniu system rozdziału energii univers N do 630 A jest teraz dostępny w wersji ognioodpornej, dzięki czemu spełnia najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa. Udoskonalone rozwiązanie oferuje te same funkcjonalności, jak wersja podstawowa. Wieloelementowe, modułowe rozwiązanie pozwala na łączenie różnych elementów funkcjonalnych ze sobą.

Technologia univers N spełnia wymagania systemowe norm PN EN 61439-1 i 61439-2 w odniesieniu do najwyższej ochrony osobistej i systemowej. W trakcie targów będzie można szczegółowo zapoznać się z wersją spełniającą podwyższone standardy bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Obecni na stoisku eksperci dokładnie opowiedzą o możliwościach i wykorzystaniu nowego zestawu ognioodpornego.  

Nowy rozdział dystrybucji energii

Hager_unimes_H_do_4000_A.jpg

Hager unimes H do 4000 A

Wśród nowości prezentowanych przez firmę Hager na targach ENERGETAB będzie również najbardziej zaawansowany technicznie system do 4000 A - unimes H. Wysoka elastyczność zastosowań tego rozwiązania wynika z budowy opartej na polach – szafach funkcjonalnych, które spełniają funkcje zasilające, sprzęgłowe oraz odpływowe. Przejrzysty i funkcjonalny układ pozwala na łatwe określenie, gdzie znajdują się poszczególne elementy. Niezawodność, komfort i bezpieczeństwo eksploatacji podnosi zastosowanie technik stałej, wtykowej i wysuwnej oraz wygrodzeń wewnętrznych do formy 2b-4b, które zapewniają ochronę przed dotykiem i łukiem elektrycznym. Na targach zademonstrowany zostanie system aktywnej ochrony przed zwarciami łukowymi. Wstępnie zamontowane i dopasowane rozwiązanie zostało przetestowane na zgodność z normami IEC/EN 61439. Wprowadzony system unimes H to kolejny dowód na to, że firma Hager jako kompetentny dostawca całościowych rozwiązań dystrybucji energii pomaga zaplanować i zrealizować systemy do wszystkich rodzajów budynków.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska nr 17 w pawilonie F na targach ENERGETAB w dniach 13-15 września 2016 r.

Źródło: Hager Polo Sp. z o.o.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl