Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 do trudnodostępnych miejsc - AXIOMET - MIERNIK CĘGOWY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 do trudnodostępnych miejsc
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 do trudnodostępnych miejsc

Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 do trudnodostępnych miejsc

Ważną cechą mierników cęgowych są ich wymiary. Marka AXIOMET wprowadziła do oferty przyrządy mające zaledwie 24 mm w najgrubszym miejscu obudowy.

Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 sprawdzają się nawet w trudnodostępnych miejscach, ponieważ mają niezwykle płaską obudowę typu slim i wąskie cęgi. Ma to ogromne znaczenie m.in. w motoryzacji, gdzie są powszechnie wykorzystywane.

W samochodach instaluje się coraz więcej urządzeń elektronicznych, a jednocześnie dąży się do zwiększenia wygody i ilości miejsca dla pasażerów. Konieczne jest więc upchnięcie przewodów. Z gęsto upakowanymi kablami mamy do czynienia także w szafach sterowniczych. Obecnie instaluje się w nich sterowniki i zasilacze o niewielkich rozmiarach, ale liczba wyprowadzanych połączeń nie maleje. W takich przypadkach mierniki z obudową slim sprawdzają się idealnie.

Mierniki AXIOMET AX-353 i AX-354 umożliwiają mierzenie prądów w przewodach o średnicy do 38 mm. Są lekkie (ważą po 150 g), można je chwycić jedną ręką i wygodnie przenosić. Pozwalają mierzyć prąd przemienny, napięcie stałe i przemienne oraz rezystancję i częstotliwość. Wyniki prezentowane są na 3,75-cyfrowych wyświetlaczach LCD. Miernik AX-353 może być wykorzystywany do pomiarów pojemności, temperatury i współczynnika wypełnienia. Model AX-354 wyróżnia możliwość dokonywania pomiarów także prądu stałego do 1000 A.

Dostarczane są z kompletem przewodów pomiarowych oraz pokrowcem. Małe wymiary obudów mierników uzyskano m.in. poprzez zastosowanie do zasilania trzech 3-woltowych baterii CR2032.

Poszukując mierników cęgowych warto więc zwrócić uwagę nie tylko na średnicę ich cęgów, ale także grubość samego przyrządu. Płaskie obudowy mierników AXIOMET AX-353 i AX-354 sprawiają, że zajmują one mało miejsca, są poręczne i mieszczą się w wąskich przestrzeniach między przewodami.

Sprawdź naszą ofertę

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl