Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 do trudnodostępnych miejsc - AXIOMET - MIERNIK CĘGOWY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 do trudnodostępnych miejsc
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 do trudnodostępnych miejsc

Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 do trudnodostępnych miejsc

Ważną cechą mierników cęgowych są ich wymiary. Marka AXIOMET wprowadziła do oferty przyrządy mające zaledwie 24 mm w najgrubszym miejscu obudowy.

Mierniki cęgowe AX-353 i AX-354 sprawdzają się nawet w trudnodostępnych miejscach, ponieważ mają niezwykle płaską obudowę typu slim i wąskie cęgi. Ma to ogromne znaczenie m.in. w motoryzacji, gdzie są powszechnie wykorzystywane.

W samochodach instaluje się coraz więcej urządzeń elektronicznych, a jednocześnie dąży się do zwiększenia wygody i ilości miejsca dla pasażerów. Konieczne jest więc upchnięcie przewodów. Z gęsto upakowanymi kablami mamy do czynienia także w szafach sterowniczych. Obecnie instaluje się w nich sterowniki i zasilacze o niewielkich rozmiarach, ale liczba wyprowadzanych połączeń nie maleje. W takich przypadkach mierniki z obudową slim sprawdzają się idealnie.

Mierniki AXIOMET AX-353 i AX-354 umożliwiają mierzenie prądów w przewodach o średnicy do 38 mm. Są lekkie (ważą po 150 g), można je chwycić jedną ręką i wygodnie przenosić. Pozwalają mierzyć prąd przemienny, napięcie stałe i przemienne oraz rezystancję i częstotliwość. Wyniki prezentowane są na 3,75-cyfrowych wyświetlaczach LCD. Miernik AX-353 może być wykorzystywany do pomiarów pojemności, temperatury i współczynnika wypełnienia. Model AX-354 wyróżnia możliwość dokonywania pomiarów także prądu stałego do 1000 A.

Dostarczane są z kompletem przewodów pomiarowych oraz pokrowcem. Małe wymiary obudów mierników uzyskano m.in. poprzez zastosowanie do zasilania trzech 3-woltowych baterii CR2032.

Poszukując mierników cęgowych warto więc zwrócić uwagę nie tylko na średnicę ich cęgów, ale także grubość samego przyrządu. Płaskie obudowy mierników AXIOMET AX-353 i AX-354 sprawiają, że zajmują one mało miejsca, są poręczne i mieszczą się w wąskich przestrzeniach między przewodami.

Sprawdź naszą ofertę

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl