Kanlux rozszerza ofertę LED-owych opraw ogrodowych - KANLUX - LAMPY OGRODOWE - OPRAWY OGRODOWE - OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE LED
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kanlux rozszerza ofertę LED-owych opraw ogrodowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kanlux rozszerza ofertę LED-owych opraw ogrodowych

Kanlux rozszerza ofertę LED-owych opraw ogrodowych
fot. Kanlux

Firma Kanlux wprowadza na rynek 4 nowe serie opraw ogrodowych, które dopełniają ofertę asortymentu oświetlenia zewnętrznego Kanlux na sezon 2016. Do portfolio producenta dołączyły właśnie oprawy IMRA, SEVIA, LUGEA oraz LAVIA.

Do wyboru mamy wersję opraw ze zintegrowanym modułem LED (IMRA i SEVIA) lub z wymiennymi źródłami światła (LUGEA). Serie ze zintegrowanym modułem LED różnią się także temperaturą barwową emitowanego światła.  SEVIA LED to barwa neutralna, w rodzinie opraw IMRA LED mamy barwę ciepłą. Natomiast w serii LUGEA użytkownik (w zależności od własnych upodobań lub przeznaczenia) może dobrać dowolną barwę źródła światła - które w tych oprawach jest wymienne.

W nowych rodzinach opraw ogrodowych Kanlux można znaleźć wiele udogodnień dla użytkowników, są to np.: czujnik ruchu wraz z czujnikiem zmierzchowym (w kinkietach modeli LUGEA i SEVIA) czy gniazdo 230V, które znajduje się na 50 centymetrowym słupku (w modelu SEVIA).

Dodatkowe gniazdo w słupku przyda się gdy będziemy potrzebowali dodatkowego źródła zasilania w ogrodzie na przykład do podłączenia kosiarki elektrycznej lub świątecznych iluminacji. Czujnik ruchu natomiast sprawi, że oprawa będzie świeciła wyłącznie po zmierzchu w momencie kiedy wykryje ruch.

LAVIA – „kropka nad i” w asortymencie opraw ogrodowych 2016

Ostatnią wprowadzoną w tym roku serią opraw ogrodowych jest LAVIA. Wyróżnia ją nowoczesny, odważny design stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują oświetlenia akcentowego.

Rodzinę LAVIA tworzą 4 produkty: kinkiet, słupek o wysokości 50cm, słupek 50cm z dodatkowym gniazdem 230V oraz słupek 80cm. Oprawy wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanego stopu aluminium o wyjątkowej trwałości i wyposażone we wbudowane źródło światła LED COB, które emituje neutralną białą barwę światła o strumieniu 130 lumenów. 

LAVIA – „kropka nad i” w asortymencie opraw ogrodowych 2016

Więcej informacji na temat rozmiarów i parametrów poszczególnych modeli można znaleźć w nowym katalogu Opraw Ogrodowych firmy Kanlux, gdzie można porównać wszystkie firmy nowości przeznaczone do oświetlenia powierzchni dookoła domu.

Źródło: Kanlux

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl