Rolf Najork nowym Prezesem Zarządu firmy Bosch Rexroth AG - BOSCH REXROTH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rolf Najork nowym Prezesem Zarządu firmy Bosch Rexroth AG
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rolf Najork nowym Prezesem Zarządu firmy Bosch Rexroth AG

Rolf Najork nowym Prezesem Zarządu firmy Bosch Rexroth AG
fot. Rolf Najork

Z dniem 1 lutego 2016 Rolf Najork objął funkcję przewodniczącego zarządu Bosch Rexroth, zastępując na tym stanowisku dr Karla Tragla, który po 16 latach kończy współpracę z firmą.

Z dniem 1 lutego 2016, Rolf Najork (53) objął stanowisko przewodniczącego zarządu oraz będzie odpowiedzialny za rozwój w firmie Bosch Rexroth. Jego poprzednik dr Karl Tragl (53) jednocześnie zakończył współpracę z firmą Bosch Rexroth.

Rolf Najork przed podjęciem współpracy z firmą Bosch Rexroth obejmował funkcję dyrektora generalnego Heraeus Holding GmbH oraz był odpowiedzialny za sektor produkcji, zakupów i rozwoju. Wcześniej zajmował również stanowiska zarządcze w firmach Ford i Getrag, po ukończeniu studiów inżynierii mechanicznej na RWTH Aachen. Jako członek zarządu Automotive b odpowiedzialny za działy E-mobility, Mechatronics oraz za badania i rozwój w grupie Schaeffler.

Dr Karl Tragl z dniem wygaśnięcia kontraktu, 31 stycznia 2016 roku, zakończył współpracę z firmą Bosch Rexroth. Pan Tragl był członkiem zarządu od 2008 roku, zaś od połowy 2010 roku objął funkcję prezesa zarządu firmy Bosch Rexroth AG. Dr Karl Tragl związany był z firmą od 2000 roku, kiedy to objął odpowiedzialność za serwis w segmencie rynku Automatyzacja Przemysłu. W 2003 roku Pan Tragl dołączył do zarządu jednostki biznesowej Electric Drives & Controls Bosch Rexroth AG, a w 2004 roku objął funkcję przewodniczącego tej jednostki.

 – Dziękujemy Panu Tragl za jego wysoki poziom zaangażowania na różnych szczeblach w firmie Bosch Rexroth. Dr Karl Tragl przyczynił się znacząco do rozwoju Przemysłu 4.0 w firmie, do przygotowania rynków wschodzących, takich jak Afryka oraz pomyślnej realizacji dużych projektów. Ponadto w ciągu ostatnich lat, Pan Tragl wprowadził niezbędne środki, aby dostosować firmę do jej kluczowej działalności. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego przyszłych przedsięwzięciach. Z Panem Najork jednocześnie zyskujemy wysokie kwalifikacje poparte wiedzą z naszych gałęzi przemysłu, w których działa nasza firma – mówił prezes Rady Nadzorczej dr Werner Struth.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl