

Inżynieria oprogramowania EasyWizard: gotowy do startu w 3 minuty
EasyWizard jest nowym, o wiele szybszym narzędziem asystenta uruchomienia w ramach prac inżynierskich IndraWorks VR13. Gwarantuje on proste i bezusterkowe uruchomienie urządzeń regulujących napęd w połączeniu z systemami liniowymi systemu modułowego EasyHandling.
Szybkie, wygodne i bezpieczne uruchamianie
Uruchamianie napędów kompaktowych IndraDrive Cs jeszcze nigdy nie było tak szybkie i bezpieczne. Czas uruchomienia obniża się z dotychczasowych 90 minut do około 3 minut. W prosty sposób i intuicyjnie można teraz wprowadzać dane systemu liniowego, nawet z możliwością wczytywania danych mechanicznych za pomocą kodów QR. Dostosowana do asystenta tabliczka znamionowa w systemach liniowych sprawia, że uruchomienie jest łatwe jak nigdy dotąd.
Korzyści płynące ze szczególnych właściwości produktu:
- Łatwe, szybkie i intuicyjne uruchamianie napędów
- Możliwy najkrótszy czas uruchomienia wynoszący około 3 minut
- Wczytywanie danych mechanicznych również poprzez kod QR
- Oparta na tekście i graficzna pomoc online do poszczególnych pól wejściowych
- Ograniczenie błędnego parametrowania poprzez ujednolicone usytuowanie danych na tabliczce znamionowej i masce wprowadzania Wizard
- Kontrola precyzyjności w przypadku swobodnego wprowadzania danych
- Nadaje się do wszystkich systemów liniowych firmy Bosch Rexroth – terazrównież dla systemów liniowych innych producentów
- W celu optymalizacji systemu można po wykonaniu parametrowania użyć osi w trybie testowania
- Oprócz IndraWorks DS dostępna teraz również w wersjach IndraWorks systemów sterowniczych IndraLogic XLC, IndraMotion MLD 13VRS oraz MLC 13VRS.
Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Adam Piękoś
Tel.: +48 17 275 55 04
adam.piekos@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl
REKLAMA |

REKLAMA |
REKLAMA |