Nowe kamery termowizyjne FLIR Vue™ dedykowane do dronów - KAMERY TERMOWIZYJNE - FLIR - DRONY - FLIR VUE - DRONY KOMERCYJNE - BEZZAŁOGOWE STATKI POWIETRZNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe kamery termowizyjne FLIR Vue™ dedykowane do dronów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe kamery termowizyjne FLIR Vue™ dedykowane do dronów

Nowe kamery termowizyjne FLIR Vue™ dedykowane do dronów

W ostatnim czasie rynek dronów komercyjnych rozrasta się w gwałtownym tempie, a wraz z nim rośnie zapotrzebowanie na kamery termowizyjne, które będą wykorzystywane w małych bezzałogowych statkach powietrznych. FLIR Vue™ to właśnie odpowiedź FLIR Systems na oczekiwania użytkowników dronów.

FLIR Vue™ to niewielkie i lekkie urządzenia ważące zaledwie 72 gramy, które nieznacznie wpływają na wagę i czas lotu drona. Dzięki wykorzystaniu standardowego interfejsu typu power-in/video-out z mini USB oraz zastosowaniu kabli, które są kompatybilne z większością standardowych złączy zasilania i wideo, instalacja kamery jest szybka i prosta. Dodatkowo FLIR Vue™ może być także używany z najpopularniejszymi transmiterami wideo i OSD.

Ze względu na swoją specyfikę, bezzałogowe statki powietrzne mogą dostać się do miejsc, do których nie są w stanie dotrzeć pełnowymiarowe statki powietrzne. Sprawia to, że w połączeniu z termowizją ich wykorzystanie jest praktycznie niegraniczone. Technologię obrazowania termowizyjnego wykonywanego z powietrza można m.in. wykorzystać do realizacji następujących działań: poszukiwawczych i ratowniczych, kontroli stacji zasilających, zapewnienia bezpieczeństwa infrastrukturze o znaczeniu strategicznym, kontroli rurociągów i przewodów elektrycznych, działań związanych z reagowaniem kryzysowym, monitorowania żywego inwentarza oraz w rolnictwie.

Kamera termowizyjna FLIR Vue™ dla dronów komercyjnych

Kamera termowizyjna FLIR Vue™ dla dronów komercyjnych

FLIR Vue™ to najlepsze w swojej klasie kamery termowizyjne oparte na technologii Plug&Play, które obecnie dostępne są już w cenie 1499 Euro za kamerę o rozdzielczości 336×256 oraz w cenie 2999 Euro za kamerę o rozdzielczości 640×480. Łatwa integracja, małe rozmiary i niewielka waga oraz przystępna cena to krótka charakterystyka FLIR Vue™.

Źródło: Linc Polska

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl