Konfigurowalne systemy przemieszczeń liniowych i mechanizmy śrubowo-toczne gotowe w kilka dni - BOSCH REXROTH
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konfigurowalne systemy przemieszczeń liniowych i mechanizmy śrubowo-toczne gotowe w kilka dni
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konfigurowalne systemy przemieszczeń liniowych i mechanizmy śrubowo-toczne gotowe w kilka dni

Konfigurowalne systemy przemieszczeń liniowych i mechanizmy śrubowo-toczne gotowe w kilka dni
fot. Dostawa z fabryki w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych: indywidualnie konfigurowane systemy przemieszczeń liniowych objęte programem GoTo Europe (szybka dostawa produktów) firmy Bosch Rexroth.

Bosch Rexroth rozszerza program szybkich dostaw GoTo (szybka dostawa produktów) o konfigurowalne systemy przemieszczeń liniowych i mechanizmy śrubowo-toczne. Producent gwarantuje dostawę zmontowanych zgodnie z indywidualną specyfikacją modułów w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych. Program GoTo obejmuje najczęściej zamawiane przez klientów konfiguracje.

Program GoTo –(szybka dostawa produktów) spełnia oczekiwanie krótkiego czasu realizacji dostaw. Firma Bosch Rexroth dwa lata temu włączyła najczęściej zamawiane komponenty techniki przemieszczeń liniowych do programu GoTo i dostarcza takie zamówienia w ciągu 3-5 dni. Niedawno rozszerzono program również o systemy przemieszczeń liniowych, dla których czas dostawy z fabryki wynosi 10 dni.

Produkty objęte programem GoTo można znaleźć w katalogach GoTo na stronie internetowej www.boschrexroth.pl/goto. W celu dobrania odpowiedniego, zgodnego z wymaganiami, systemu przemieszczeń liniowych projektanci i nabywcy mogą skorzystać z internetowych narzędzi do konfigurowania.

Poza systemami przemieszczeń liniowych firma Bosch Rexroth oferuje pełne portfolio produktów od gotowych do zainstalowania osi po rozwiązania wieloosiowe do niemal wszystkich aplikacji typu montaż i manipulacja w różnych sektorach przemysłu.

Internetowe narzędzia do konfigurowania systemu przemieszczeń liniowych dostępne są na stronie: www.boschrexroth.de/config-ls

Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Adam Piękoś
tel.: +48 608 640 561
e-mail: adam.piekos@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl