ABB w Polsce podpisała umowę dystrybucyjną w obszarze systemów zasilania gwarantowanego UPS - ABB - UPS - ZASILANIE GWARANTOWANE - ZASILANIE AWARYJNE - ZASILACZE PRZEMYSŁOWE - SILTEC
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności ABB w Polsce podpisała umowę dystrybucyjną w obszarze systemów zasilania gwarantowanego UPS
drukuj stronę
poleć znajomemu

ABB w Polsce podpisała umowę dystrybucyjną w obszarze systemów zasilania gwarantowanego UPS

ABB w Polsce podpisała umowę dystrybucyjną w obszarze systemów zasilania gwarantowanego UPS
fot. ABB

Firma Siltec Sp. z o.o. została nowym dystrybutorem systemów UPS produkcji ABB na terenie Polski w zakresie sprzedaży i serwisu. Umowa, podpisana podczas tegorocznych bielskich targów Energetab, obejmuje kompletny zakres produktowy: systemy jedno- i trójfazowe oraz rozwiązania wolnostojące i modułowe.

 

Od trzech lat Grupa ABB oferuje globalnie, a od niedawna także na polskim rynku, systemy UPS o mocy nawet do 5 MW. W kraju dotychczasowe działania były skoncentrowane na poszukiwaniach nowego partnera dystrybucyjnego, który oferowałby klientom końcowym pełen zakres usług, od doradztwa przy projektowaniu, poprzez dobór techniczny i sprzedaż urządzeń, aż po obsługę posprzedażową i serwis.

 – Zależało nam na współpracy z firmą, która ma fachową wiedzę i duże doświadczenie w dostarczaniu kompletnych systemów zasilania gwarantowanego, a nie tylko pojedynczych produktów. Stawiając na rozwój sieci sprzedaży oparty o współpracę z renomowanymi partnerami, takimi jak Siltec, chcemy zapewnić wzrost udziału ABB w rynku systemów UPS w Polsce, ale i wysoką jakość obsługi oraz wsparcia technicznego dla klientów końcowych. Siltec Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie działa w branży zasilania gwarantowanego od 1982 roku – powiedział Wojciech Dziwisz z Lokalnej Jednostki Biznesu Przekształcania Mocy ABB.

 – Od początku istnienia firmy stawiamy na jakość świadczonych usług i oferowanych produktów. Umowa partnerska, podpisana z ABB w zakresie sprzedaży i serwisu zasilaczy UPS wpisuje się w takie podejście do pracy i klienta. Klasa produktów ABB w połączeniu z naszym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą pozwoli zaoferować klientom kompleksową ofertę z najwyższej półki – mówi Radosław Sekura, kierownik projektu w Siltec.

Systemy UPS pełnią funkcję bezprzerwowego podtrzymania zasilania, wykorzystując do tego różne rozwiązania w zakresie magazynowania energii. Z analizy Frost & Sullivan wynika, że rynek systemów UPS w Polsce może rosnąć ponad 6 proc. rocznie i w 2017 roku osiągnąć wartość ponad 75 mln USD. Klientami tego typu rozwiązań są w dużej mierze właściciele centrów danych oraz sektor infrastruktury publicznej, gdzie ciągłość zasilania ma krytyczne znaczenie.

Czytaj też: Europejskie firmy tracą rocznie 150 mld euro z powodu problemów w dostawie energii

Źródło: ABB

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1, Warszawa
tel.  +48 22 223 77 77
www.abb.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl