Nowa rodzina filtrów podwójnych Rexroth 63FLDKN - FILTRY - BOSCH REXROTH - HYDRAULIKA SIŁOWA - UKŁADY STEROWANIA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa rodzina filtrów podwójnych Rexroth 63FLDKN
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa rodzina filtrów podwójnych Rexroth 63FLDKN

Nowa rodzina filtrów podwójnych Rexroth 63FLDKN
fot. Podwójny filtr nowej generacji 63FLDKN

Wychodząc naprzeciw wymaganiom dotyczącym redukcji wymiarów i kosztów wytworzenia firma Bosch Rexroth wprowadziła do sprzedaży filtry podwójne nowej generacji, przełączalne, z obudową żeliwną.

Filtry te znajdują zastosowanie w systemach hydrauliki siłowej oraz w układach smarowania. Pracują w systemach do 63 bar o maksymalnych przepływach do 250 l/min.

Symbol grupy 63FLDKN obejmuje 6 wielkości nominalnych związanych z maksymalnym przepływem: 0063, 0100, 0130, 0150, 0160, 0250.

Filtry 63FLDKN zastąpią filtry 40FLDK i 40 FLDKS. Podwójne filtry nowej generacji  są o ponad 30% lżejsza i mają mniejsze rozmiary przy zwiększonych parametrach filtracji.

W  nowym filtrze znajdziemy dwa opatentowane rozwiązania. Pierwsze z nich zabezpiecza element filtracyjny przed uderzeniem wewnętrznym za pomocą skierowania strumienia oleju stycznie dookoła elementu filtrującego (efekt cyklonu). Drugim rozwiązaniem jest specjalnie stworzona strefy osadu przeznaczona dla większych cząstek. Filtry posiadają otwory dla przyłączy pomiarowych na wlocie i wylocie oraz pięć portów spustowych do usuwania zanieczyszczeń osiadających na dnie filtra pozwalające na dokładne jego oczyszczenie. Dodatkowymi zaletami są łatwość wymiany wkładów filtrujących oraz możliwość zamocowania na ścianie lub na wsporniku.

Bardziej szczegółowe informacje o filtrach 63FLDKN znaleźć można w karcie katalogowej RE/RD 51445 oraz w programie doboru filtrów.

Źródło: Bosch Rexroth

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl