Konkurs na prace magisterskie o dystrybucji energii - PRACA MAGISTERSKA - DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ - TAURON DYSTRYBUCJA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konkurs na prace magisterskie o dystrybucji energii
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konkurs na prace magisterskie o dystrybucji energii

Konkurs na prace magisterskie o dystrybucji energii
fot. TAURON Dystrybucja

10 tys. złotych czeka na zwycięzców konkursu na pracę magisterską, dotyczącą inteligentnych systemów dystrybucji energii elektrycznej. Zgłoszenia do drugiej edycji konkursu organizowanego przez firmę Tauron Dystrybucja można zgłaszać do 30 września br.

Konkurs skierowany jest do absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Częstochowskiej, Politechniki Opolskiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Warszawskiej oraz Politechniki Wrocławskiej, którzy bronią swoją pracę magisterską w roku akademickim 2014/2015.

Pierwszy etap rywalizacji, podczas którego komisja wyłoni 10 najlepszych prac, zakończy się 7 października. Z autorami najlepszych projektów, zakwalifikowanych do drugiego etapu, firma skontaktuje się do 9 października 2015 roku. Na laureata najlepszej pracy czeka nagroda w wysokości 10 tys. zł. Komisja może przyznać także wyróżnienie specjalne w wysokości 3 tys. zł.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, do końca września powinny przesłać wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy na adres: konkurs.pracamgr@tauron-dystrybucja.pl wraz z krótkim streszczeniem pracy.

Zwycięzcą pierwszej edycji konkursu został Artur Maciąg z Politechniki Częstochowskiej, który zbudował analizator jakości energii elektrycznej, umożliwiający pomiar, wyznaczanie oraz rejestrację podstawowych parametrów zasilania. Jury konkursu doceniło przede wszystkim praktyczny wymiar pracy laureata.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się stronie: www.tauron-dystrybucja.pl/pl/konkurs

Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl