Bosch Rexroth uruchamia program szybkich dostaw GoTo Europe - DYSTRYBUCJA - BOSCH REXROTH
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bosch Rexroth uruchamia program szybkich dostaw GoTo Europe
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bosch Rexroth uruchamia program szybkich dostaw GoTo Europe

Bosch Rexroth uruchamia program szybkich dostaw GoTo Europe
fot. Bosch Rexroth

Program GoTo umożliwia szybką dostawę wybranych produktów firmy Bosch Rexroth 

W warunkach globalnej konkurencji liczy się każdy dzień. Szybki czas reakcji jest czynnikiem decydującym o sukcesie na rynku. Niezawodna i szybka dostawa komponentów maszyn odgrywa istotną rolę, szczególnie w przypadku produkcji jednostkowej i specjalnej oraz awarii. Program GoTo firmy Bosch Rexroth to uproszczony proces realizacji zamówienia i terminowa dostawa najpopularniejszych produktów Rexroth reprezentujących wszystkie nasze technologie.

Najpopularniejsze wybrane produkty Rexroth z zakresu hydrauliki, napędów elektrycznych i sterowań oraz techniki przemieszczeń liniowych i montażu możesz teraz otrzymać w ekspresowym terminie. Dostawy realizujemy na terenie całej Europy przy uwzględnieniu ograniczonej ilości zamówionych sztuk danego produktu z zachowaniem uproszczonych procedur. Z naszą pomocą możesz realizować swoje programy, optymalizując przy tym terminowość i efektywność procesów.

Program GoTo obejmuje asortyment naszych najpopularniejszych produktów oraz umożliwia szybki proces realizacji zamówienia. Zamówione produkty docierają do Ciebie w odpowiednim czasie, co pozwala szybko reagować na potrzeby rynku oraz klientów.

Dzięki programowi GoTo zyskujesz łatwiejszy dostęp do informacji produktowych, szybką realizację zamówienia i krótsze terminy dostaw. Wszystko to umożliwia zwiększenie efektywności Twoich procesów rynkowych.

Kompletną ofertę produktów objętych programem GoTo można znaleźć w katalogach elektroniczych dostępnych na stronie internetowej. Tam znajdziesz również dodatkowe informacje na temat wybranego produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobie zamówienia. 

Jak zamówić produkt GoTo?

  1. Wybór produktu
    Aby znaleźć potrzebne produkty skorzystaj z katalogów elektronicznych dostępnych na stronie internetowej.
  2. Przegląd danych o produkcie
    Wejdź na stronę internetową programu GoTo www.boschrexroth.pl/goto. Strona zapewnia łatwy dostęp do szczegółowych informacji o produktach m.in.: kart katalogowych, numerów części specyfikacji technicznych.
  3. Zamawianie produktu
    Aby wysłać zapytanie lub złożyć zamówienie należy zwrócić się bezpośrednio do firmy Bosch Rexroth lub jednego z jej partnerów handlowych.

Więcej informacji na stronie: www.boschrexroth.pl/goto

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl