Bezpośrednie napędy hydrauliczne w przemyśle chemicznym - UKŁADY HYDRAULICZNE - HYDRAULIKA PRZEMYSŁOWA - NAPĘDY - PRZEMYSŁ CHEMICZNY - NAPĘD REAKTORA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bezpośrednie napędy hydrauliczne w przemyśle chemicznym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bezpośrednie napędy hydrauliczne w przemyśle chemicznym

Bezpośrednie napędy hydrauliczne w przemyśle chemicznym
fot. Bosch Rexroth

Technologia w sektorze chemicznym rzadko kiedy bywa prosta. Skomplikowane przepisy i trudne wymagania produkcyjne, wraz z potrzebą precyzyjnego sterowania i wysokiego poziomu elastyczności wymagają stosowania niezawodnych rozwiązań.

 


Wytrzymałe i niezawodne systemy napędowe Bosch Rexroth są idealne dla wymagających potrzeb w przemyśle chemicznym. Oferują one wyjątkowe właściwości użytkowe, niskie koszty eksploatacji i maksymalizację wydajności procesów produkcyjnych.

Nasze indywidualnie dopasowywane rozwiązania są korzystne zarówno dla nowych, jak i modernizowanych instalacji w zakładach chemicznych. Dziś można je znaleźć w wielu aplikacjach w przemyśle chemicznym, takich jak reaktory, mieszadła, wytrząsarki, pompy zębate i fermentatory, mieszalniki, suszarki, wytłaczarki itp.

Bezpośredni napęd hydrauliczny

Bezpośredni napęd hydrauliczny 

Bezpośrednie napędy hydrauliczne oferowane przez Bosch Rexroth posiadają wiele kluczowych cech, które znakomicie wpisują się w potrzeby sektora chemicznego. Wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem w powiązaniu z niskim momentem bezwładności napędu zabezpiecza wały reaktorów, suszarek i parowników przed uszkodzeniem. Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej napędu w połączeniu z dużą dynamiką jej regulacji daje swobodę w kształtowaniu procesów produkcyjnych w mikserach, pompach zębatych. Modułowa budowa jak oraz elastyczność całego systemu napędowego pozwala na dowolną lokalizację elementów napędu i umożliwia optymalizację przestrzeni wokół maszyny. Cały system napędowy może być zaprojektowany, aby spełniać wymagania dyrektywy przeciwwybuchowej ATEX 94/9/EC. Wspomniana elastyczność systemu daje możliwość lokalizacji jednostki napędowej poza strefą, co przekłada się na znaczące obniżenie kosztów inwestycyjnych.

Nasze szerokie doświadczenie w technice napędowej, know-how, a także lokalny i globalny serwis są podstawą do bycia długoterminowym partnerem inwestycyjnym w sektorze chemicznym.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl