Bezpośrednie napędy hydrauliczne w przemyśle chemicznym - UKŁADY HYDRAULICZNE - HYDRAULIKA PRZEMYSŁOWA - NAPĘDY - PRZEMYSŁ CHEMICZNY - NAPĘD REAKTORA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bezpośrednie napędy hydrauliczne w przemyśle chemicznym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bezpośrednie napędy hydrauliczne w przemyśle chemicznym

Bezpośrednie napędy hydrauliczne w przemyśle chemicznym
fot. Bosch Rexroth

Technologia w sektorze chemicznym rzadko kiedy bywa prosta. Skomplikowane przepisy i trudne wymagania produkcyjne, wraz z potrzebą precyzyjnego sterowania i wysokiego poziomu elastyczności wymagają stosowania niezawodnych rozwiązań.

 


Wytrzymałe i niezawodne systemy napędowe Bosch Rexroth są idealne dla wymagających potrzeb w przemyśle chemicznym. Oferują one wyjątkowe właściwości użytkowe, niskie koszty eksploatacji i maksymalizację wydajności procesów produkcyjnych.

Nasze indywidualnie dopasowywane rozwiązania są korzystne zarówno dla nowych, jak i modernizowanych instalacji w zakładach chemicznych. Dziś można je znaleźć w wielu aplikacjach w przemyśle chemicznym, takich jak reaktory, mieszadła, wytrząsarki, pompy zębate i fermentatory, mieszalniki, suszarki, wytłaczarki itp.

Bezpośredni napęd hydrauliczny

Bezpośredni napęd hydrauliczny 

Bezpośrednie napędy hydrauliczne oferowane przez Bosch Rexroth posiadają wiele kluczowych cech, które znakomicie wpisują się w potrzeby sektora chemicznego. Wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem w powiązaniu z niskim momentem bezwładności napędu zabezpiecza wały reaktorów, suszarek i parowników przed uszkodzeniem. Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej napędu w połączeniu z dużą dynamiką jej regulacji daje swobodę w kształtowaniu procesów produkcyjnych w mikserach, pompach zębatych. Modułowa budowa jak oraz elastyczność całego systemu napędowego pozwala na dowolną lokalizację elementów napędu i umożliwia optymalizację przestrzeni wokół maszyny. Cały system napędowy może być zaprojektowany, aby spełniać wymagania dyrektywy przeciwwybuchowej ATEX 94/9/EC. Wspomniana elastyczność systemu daje możliwość lokalizacji jednostki napędowej poza strefą, co przekłada się na znaczące obniżenie kosztów inwestycyjnych.

Nasze szerokie doświadczenie w technice napędowej, know-how, a także lokalny i globalny serwis są podstawą do bycia długoterminowym partnerem inwestycyjnym w sektorze chemicznym.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl