Nowości Kanlux na targach w Dortmundzie - TARGI - OŚWIETLENIE LED - E27 - E14 - OPRAWY LED - LAMPY LED - KANLUX
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowości Kanlux na targach w Dortmundzie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowości Kanlux na targach w Dortmundzie

Nowości Kanlux na targach w Dortmundzie
fot. Kanlux

Kanlux SA zaprezentuje swoją ofertę rozwiązań oświetleniowych na tegorocznych Międzynarodowych Targach Specjalistycznych ELEKTROTECHNIK 2015 w Dortmundzie, które odbędą się w dniach od 18 do 20 lutego 2015.

Elektrotechnik 2015 to nowoczesne branżowe targi, tworzące atrakcyjne miejsce spotkań dla producentów, handlowców, rzemieślników i klientów indywidualnych. Blisko czterystu wystawców z pięćdziesięciu krajów zaprezentuje swoje produkty, tworzące bogatą ofertę branży elektronicznej i elektrotechnicznej. To właśnie w tym miejscu będzie można będzie poznać najnowsze trendy i istotne innowacje stworzone z myślą o budownictwie i przemyśle.

Dla Kanlux SA będzie to doskonała okazja do pokazania najciekawszych rozwiązań oświetleniowych. Wśród produktów, które będzie można zobaczyć na stoisku firmy znajdą się niezwykle popularne wśród klientów panele BRAVO LED, a także nowoczesne, kompaktowe naświetlacze TINI LED. Zaprezentowane zostaną także nowości, w tym źródła światła DIXI i ZIPI, które znalazły się w nowej linii dekoracyjnych źródeł LED Kanlux o nazwie DECORI.

DIXI i ZIPI to nowe lampy LED będące połączeniem tradycyjnego wyglądu klasycznych żarówek oraz innowacyjnych źródeł LED COG. Dostępne są w dwóch najbardziej popularnych kształtach: szklanej bańki GLS (na trzonku E27) oraz w kształcie tzw. świecowym (na trzonku E14). Oprócz tego, że do złudzenia przypominają tradycyjne żarówki, atutem nowych lamp jest ich szeroki kąt świecenia wynoszący 300°, dzięki któremu rozsył światła jest bardzo zbliżony do źródeł klasycznych. Ponadto producent gwarantuje bardzo dużą skuteczność świetlną wynoszącą ponad 100 lm/W. Niski pobór mocy przy jednocześnie wysokim strumieniu świetlnym zapewnia, że są to bardzo energooszczędne źródła światła. DIXI COG i ZIPI COG dostępne są w dwóch barwach światła - ciepłej oraz zimnej.

Planowanych jest także kilka ciekawych premier produktowych, które jako pierwsi będą mieli okazję zobaczyć wszyscy uczestnicy tego ciekawego wydarzenia.

Bilety na targi w Dortmundzie można nabyć z wyprzedzeniem za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej lub przez Internet na stronie www.messe-elektrotechnik.deNa stoisku A10 w pawilnie 6 będzie możliwość porozmawiania ze specjalistami Kanlux SA o nowościach produktowych, możliwościach podjęcia współpracy oraz dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb Klienów.

Polskie źródła światła na Międzynarodowych Targach Specjalistycznych ELEKTROTECHNIK 2015 w Dortmundzie

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl