Napędy hydrauliczne Hägglunds w mikserach i walcarkach firmy Polymer Technik Elbe GmbH - NIEMCY - BOSCH REXROTH - NAPĘD HYDRAULICZNY - HÄGGLUNDS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Napędy hydrauliczne Hägglunds w mikserach i walcarkach firmy Polymer Technik Elbe GmbH
drukuj stronę
poleć znajomemu

Napędy hydrauliczne Hägglunds w mikserach i walcarkach firmy Polymer Technik Elbe GmbH

Napędy hydrauliczne Hägglunds w mikserach i walcarkach firmy Polymer Technik Elbe GmbH
fot. Bosch Rexroth

Możliwości produkcyjne na poziomie 100 tys. ton rocznie plasują firmę Polymer-Technik Elbe GmbH (PTE) wśród największych producentów mieszanek gumowych w Niemczech. Już od wielu lat PTE stosuje w swoich liniach technologicznych bezpośrednie napędy hydrauliczne Hägglunds firmy Bosch Rexroth.

Firma PTE będąca globalnym producentem w branży przetwórstwa gumy ma swoją siedzibę w niemieckiej Wittenberdze. Oferuje ponad 2500 aktywnych receptur mieszanek gumowych do zastosowania w całej gamie produktów od opon do zadań specjalnych po urządzenia gospodarstwa domowego i dostarcza je do klientów zarówno w Europie, jak i w Ameryce Północnej i Południowej, Indiach oraz Azji.

 – W takiej branży jak nasza oferta musi być dostosowana do potrzeb produkcyjnych danego klienta. Każdy użytkownik materiałów gumowych  ma specyficzne wymagania, a to znaczy, że nasze procesy produkcyjne muszą być elastyczne. Staramy się dotrzymać kroku postępowi technicznemu w dziedzinie urządzeń  powiedział dr Wolfgang Keil, dyrektor zarządzający PTE. 

W produkcji mieszanek gumowych elastyczność zapewnia odpowiedni park maszynowy tj. miksery, walcarki, a często konkretnie ich systemy napędowe, w tym przypadku napędy hydrauliczne marki Hägglunds.

Napędy hydrauliczne Hägglunds w mikserach i walcarkach w firmie Polymer Technik Elbe GmbH (Niemcy)

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl