Niezawodne i ekonomiczne zgrzewanie stali i aluminium - PRODUKCJA - ALUMINIUM - STAL - MOTORYZACJA - SERWOSILNIKI - BOSCH REXROTH - ZGRZEWANIE - SZAFY ZGRZEWAJĄCE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Niezawodne i ekonomiczne zgrzewanie stali i aluminium
drukuj stronę
poleć znajomemu

Niezawodne i ekonomiczne zgrzewanie stali i aluminium

Niezawodne i ekonomiczne zgrzewanie stali i aluminium
fot. Bosch Rexroth

Firma Bosch Rexroth jest jedynym dostawcą na świecie, który umożliwia efektywne kosztowo zgrzewanie aluminium przy jednoczesnym spełnieniu wymagań dotyczących bezpieczeństwa procesu. Dzięki zastosowaniu rozwiązań systemowych firmy Bosch Rexroth producenci samochodów po raz pierwszy mogą niezawodnie zgrzewać aluminiowe nadwozia samochodów po kosztach zbliżonych do zgrzewania nadwozi stalowych.

Adaptacyjny kontroler do zgrzewania aluminium opracowany przez firmę Bosch Rexroth nie tylko uwzględnia właściwości fizyczne materiału, ale również umożliwia pełne monitorowanie procedury zgrzewania i sterowanie nim w całym procesie. Ogranicza to koszty, ponieważ do tej pory producenci musieli wykonywać kontrolę jakości zgrzewu po jego wykonaniu jako osobny krok procesu.

Nowa funkcja oprogramowania firmy Bosch Rexroth, STC Teach (Sheet Thickness Combination – kombinacja grubości blach), umożliwia szybkie uruchomienie aplikacji zgrzewania. Ta funkcja umożliwia producentom samochodów optymalizację procesów zgrzewania w warunkach laboratoryjnych jeszcze przed rozpoczęciem produkcji, niezależnie od materiału i dla kombinacji blach o różnych grubościach. Parametry są wprowadzane do bazy danych, w której producent przechowuje informacje o wszystkich używanych kombinacjach zgrzewanych blach.

Nowy kontroler zgrzewania oporowego firmy Bosch Rexroth łączy w sobie kontroler procesu zgrzewania i kontroler zacisku zgrzewadła napędzanego serwosilnikiem w jednej kompaktowej jednostce. Szafy dostarczane przez Bosch Rexroth posiadają klasę szczelności IP 54, mogą więc być umieszczane znacznie bliżej procesu zgrzewania niż wcześniejsze modele. Firma Bosch Rexroth oferuje kompletne szafy zgrzewające w wersji do zawieszenia, wolnostojącej lub do instalacji na szafie robota.

Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Marek Gaj
Tel.: +48 660 409456
E-Mail: marek.gaj@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl