Nowe modele taśm LED w ofercie Kanlux - LED - SMD - OŚWIETLENIE LED - IP65 - TAŚMA LED - 3M - KANLUX - TAŚMA SAMOPRZYLEPNA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe modele taśm LED w ofercie Kanlux
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe modele taśm LED w ofercie Kanlux

Nowe modele taśm LED w ofercie Kanlux
fot. Kanlux

Taśmy LARIO LED SMD, dostępne dotychczas w ofercie Kanlux tylko w ciepłobiałej barwie światła (WW), udostępniono także w chłodnej barwie światła (CW). Wykorzystują nowoczesną technologię SMD, która sprawia, że produkty te charakteryzują się wysoką trwałością wynosząca 25 tys. godzin, zapewniając tym samym wieloletnie użytkowanie bez konieczności wymiany.


Pięciometrowa rolka LARIO LED SMD składa się z 300 diod, po 60 na każdym metrze. Diody mają  charakterystyczną, trójchipową budowę i są umieszczone na białym podłożu PCB, co poprawia elastyczność i wytrzymałość taśmy. Ponadto LARIO LED SMD posiada bardzo mocną dwustronną taśmę samoprzylepną 3M, która ułatwia montaż na każdej powierzchni. Rolka LARIO LED SMD ma długość pięciu metrów, z możliwością cięcia paska w minimalne, pięciocentymetrowe odcinki z trzema diodami.

Taśma LARIO LED SMD to nowoczesny, a zarazem niekonwencjonalny sposób na aranżację pomieszczeń. Niewielkie wymiary LARIO LED SMD oraz ich elastyczność sprawiają, że taśma może być stosowana praktycznie w każdym miejscu, ale przede wszystkim stanowi doskonały sposób na podświetlenie trudno dostępnych miejsc, w których nie byłoby możliwości montażu tradycyjnych źródeł światła.

LARIO LED SMD posiada powłokę silikonową, zapewniającą wysoki poziom szczelności (IP65), doskonale nadają się zatem do instalacji wewnątrz pomieszczeń narażonych na podwyższoną wilgoć. LARIO LED SMD idealnie sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i wielkopowierzchniowych aranżacjach świetlnych, gdzie bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniej oprawy oświetleniowej.

Szczególnie polecane jako oświetlenie lub dekoracja półek, mebli, podłóg, sufitów, schodów, pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, wnęk, szaf, gablot wystawowych, witryn sklepowych oraz wystaw.

Cechy produktów:

  • Napięcie znamionowe: 12 V DC
  • Moc znamionowa odpowiednio dla barwy: 5 m = 42 W
  • Kąt świecenia: 120˚
  • Nie zawiera rtęci i materiałów niebezpiecznych

Źródło: Kanlux

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl