Więcej pamięci dla Saia PCD - KARTA SD - SAIA - SAIA-BURGESS - STEROWNIKI PROGRAMOWALNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Więcej pamięci dla Saia PCD
drukuj stronę
poleć znajomemu

Więcej pamięci dla Saia PCD

Więcej pamięci dla Saia PCD
fot. Sabur

Saia Burgess Controls udostępniła nowy moduł bazowy do rozszerzenia pamięci sterowników i programowalnych paneli webowych rodziny Saia PCD.


PCD7.R610 to moduł przeznaczony na karty micro SD Flash PCD7.R-MSD1024 o pojemności 1 GB (moduł nie zawiera karty). PD7.R610 można zabudowywać w slotach M1 i M2, co w rodzinach sterowników PCD2 i PCD3 pozwala oszczędzić sloty na we/wy. Zastosowanie nowego komponentu umożliwia również rozbudowę wymiennej pamięci w sterownikach serii PCD1 oraz programowalnych panelach webowych PCD7.D4xxxT5F.

Przemysłowej jakości karty micro SD Flash PCD7.R-MSD1024 są dostępne niezależnie od modułu bazowego. Wyposażone w adapter do kart SD (umożliwia zabudowę kart także w modułach PCD3.R600) są łatwe do podłączenia i wymiany. Karty wykorzystują program SD Flash Explorer, który umożliwia zapisywane, przetwarzane i archiwizowane danych na komputerze PC. PCD7.R-MSD1024 mogą pracować w rozszerzonym zakresie temperatury:
-25 ‒ +85 °C, a ich średni czas bezawaryjnej pracy (MTBF) przekracza 3 mln godzin.

Moduł PCD7.R610 może być usuwany podczas pracy sterownika i podłączany ponownie. Za jego pomocą można aktualizować firmware PCD COSinus. Aby uniknąć utraty danych moduł wyposażony jest w diody LED, które informują o statusie pracy (podczas zapisu/odczytu danych dioda świeci na zielono; gaśnie, gdy moduł może zostać bezpiecznie usunięty).

www.sabur.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl