Farnell element14 wyłącznym dystrybutorem linii PrevaLED firmy Osram - OŚWIETLENIE LED - OSRAM - PLUG AND PLAY - PREVALED - MODUŁY LED - FARNELL ELEMENT14 - DALI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 wyłącznym dystrybutorem linii PrevaLED firmy Osram
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 wyłącznym dystrybutorem linii PrevaLED firmy Osram

Farnell element14 wyłącznym dystrybutorem  linii PrevaLED firmy Osram
fot. Farnell element14

Farnell element14 prezentuje system Osram PrevaLED oferujący niezrównaną elastyczność w zakresie opraw oświetleniowych oraz liczne możliwości związane ze strumieniem świetlnym, kolorem światła oraz współczynnikiem oddawania barw.

Osram PrevaLED, dystrybuowany na terenie Europy przez firmę Farnell element14, to łatwy w użyciu system oświetleniowy LED typu plug-and-play. System oferuje różne strumienie świetlne (poziomy jasności) i udostępnia cztery odcienie bieli – od ciepłej do zimnej.

Te wydajne rozwiązania firmy Osram, dostarczające do 121 lumenów na wat, dostępne są w wielu formach, od listew po okrągłe i kwadratowe moduły. System spełnia wymogi standardów Zhaga dotyczących modułów oświetleniowych.

Typowe zastosowania linii Osram PrevaLED to oświetlenie sklepowe, oświetlenie górne i boczne w biurach, na korytarzach, w salach spotkań i miejscach pracy, a także dekoracyjne i funkcjonalne moduły oświetleniowe w branży hotelarskiej.

Inne zastosowania to między innymi:

  • Oświetlenie ogólne
  • Automaty z napojami i przekąskami
  • Urządzenia medyczne
  • Meble
  • Oświetlenie punktowe
  • Projekty opraw oświetleniowych
  • Urządzenia chłodzące

 – Jesteśmy zachwyceni, że firma Farnell element14 jako jedyna oferuje bogatą gamę produktów firmy Osram. Korzyści płynące ze stosowania tych produktów, takie jak m.in. niższe koszty ogólne dzięki prostszemu chłodzeniu, jakie można zastosować z uwagi na zmniejszone obciążenie termiczne, jak również automatyczne sterowanie strumieniem świetlnym oraz ochrona przed przegrzaniem dzięki regulatorowi OTi w systemie DALI, oznaczają w praktyce, że jest to system samoregulujący – powiedział Paul Ward, Kierownik ds. produktów optoelektronicznych na terenie Europy w firmie Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl