Apator dostarczy liczniki dla PGE Dystrybucja - ENERGETYKA - PRZETARG - UMOWA - LICZNIKI ENERGII ELEKTRYCZNEJ - APATOR - PGE DYSTRYBUCJA
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Apator dostarczy liczniki dla PGE Dystrybucja
drukuj stronę
poleć znajomemu

Apator dostarczy liczniki dla PGE Dystrybucja

Apator dostarczy liczniki dla PGE Dystrybucja
fot. Apator
Apator porozumiał się z PGE Dystrybucja w sprawie dostaw liczników energii elektrycznej. Skorygowana została wcześniej ustalona wartość przetargu - w tym roku spółka dostarczy liczniki energii za 30 mln zł, a w 2015 r. spółka może liczyć na zamówienie o wartości 29 mln zł. Umowa w tej sprawie ma zostać zawarta do 8 kwietnia – podał Apator w komunikacie.

Na początku lutego spółka informowała, że wygrała nieograniczony przetarg na dostawy urządzeń układów pomiarowych energii elektrycznej dla PGE Dystrybucja. Podała wówczas, że wartość projektu wynosi 20,2 mln zł netto, a dostawy zaplanowane są na lata 2014-2015.

 –  Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania złożone przez pozostałych uczestników. Wyrok KIO może zostać zaskarżony przez uczestników postępowania do Sądu Okręgowego w terminie 7 dni od jego doręczenia. Ewentualne złożenie odwołań nie wstrzyma procedury zawarcia umowy pomiędzy PGE Dystrybucja a Apator. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do dnia 8 kwietnia 2014 roku – poinformował Apator w komunikacie.

Źródło: PAP

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Apator SA
ul. Gdańska 4a lok. C4, Toruń
tel.  56 61 91 111
fax.  56 61 91 295
www.apator.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl