Moduł LCD z pojemnościowym panelem dotykowym dla płytek SABRE Lite i MarS - MARS - WYŚWIETLACZE LCD - PANEL DOTYKOWY - FARNELL ELEMENT14 - FREESCALE SEMICONDUCTOR - PŁYTKA EWALUACYJNA - SABRE LITE - LVDS - I.MX6
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Moduł LCD z pojemnościowym panelem dotykowym dla płytek SABRE Lite i MarS
drukuj stronę
poleć znajomemu

Moduł LCD z pojemnościowym panelem dotykowym dla płytek SABRE Lite i MarS

Moduł LCD z pojemnościowym panelem dotykowym dla płytek SABRE Lite i MarS
fot. Farnell element14

W ofercie Farnell element14 dostępny już jest przenośny wyświetlacz 9,7” z interfejsem LVDS i wielodotykowym panelem pojemnościowym dla płytek SABRE Lite i MarS – LCD8000-97C. Wyświetlacz produkowany przez Farnell element14 dostępny jest z procesorem multimedialnym i.MX6 firmy Freescale (wyłącznie w ofercie dystrybutora).

Dodatkowy wyświetlacz LCD dla płytek SABRE Lite i MarS może być używany w aplikacjach konsumenckich, przemysłowych i w motoryzacji. Zastosowanie dla niego znajdą użytkownicy tabletów, urządzeń multimedialnych, medycznych i systemów nawigacyjnych. Moduł jest odpowiedni dla aplikacji, które wymagają niedużej mocy zasilania, dużej prędkości pracy, szerokiego kąta widzenia i wyświetlacza o dużym kontraście.

Moduł LCD8000-97C ma rozdzielczość 1024x768 pikseli i wyświetla 262 tys. kolorów. Dystrybutorem modułu w Europie jest Farnell element14.

 – Moduł LCD8000-97C jest kolejnym przykładem naszego nieustającego zaangażowania w poszerzanie oferty płytek ewaluacyjnych. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z Freescale podczas prac nad tym projektem. Liczymy, że produkt spotka się z ciepłym przyjęciem naszych klientów – powiedział David Adams, Senior Director of Technology Development w Farnell element14.

Farnell element14 ma w ofercie bogaty asortyment płytek ewaluacyjnych. Więcej informacji dostępnych jest na element14.com/devkithq

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl