Nowa rodzina pomp tłokowych osiowych o zmiennej objętości roboczej - A15VSO do aplikacji przemysłowych - PRZEMYSŁ - GÓRNICTWO - BOSCH REXROTH - POMPY PRZEMYSŁOWE - POMPY - MASZYNY GÓRNICZE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa rodzina pomp tłokowych osiowych o zmiennej objętości roboczej - A15VSO do aplikacji przemysłowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa rodzina pomp tłokowych osiowych o zmiennej objętości roboczej - A15VSO do aplikacji przemysłowych

Nowa rodzina pomp tłokowych osiowych o zmiennej objętości roboczej - A15VSO  do aplikacji przemysłowych
fot. Bosch Rexroth

Pompa tłokowa osiowa A15VSO o zmiennej objętości roboczej do aplikacji przemysłowych otrzymała medal w konkursie „Innowacyjne rozwiązania w budowie maszyn i urządzeń górniczych: innowacyjny produkt – KATOWICE 2013”, zorganizowanym podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach.

  • Wielkości : 110,145,175,210, 280 cm3/obrót
  • Ciśnienie nominalne: 350 bar
  • Ciśnienie maksymalne: 420 bar

Nowa konstrukcja opracowana w ramach filozofii Bosch Rexroth ZERO DEFEKTÓW pozwoliła na uzyskanie niższego poziomu hałasu, bardziej zwartej budowy, zmniejszenia gabarytów,  zwiększenia maksymalnego ciśnienia, uniwersalnej możliwości zabudowy kolejnej pompy. Zakres geometrycznych objętości roboczych został dostosowany do zapotrzebowania producentów maszyn i urządzeń. Jednocześnie nowa pompa uzupełnia zakres objętości powszechnienie stosowanych pomp A4VSO dzięki czemu możliwy jest optymalny jej dobór pod kątem cenowym i technicznym.

Poziom hałasu 

Przeprowadzone próby wykazały, że w porównaniu z pompami konkurencji o  identycznej objętości roboczej poziom hałasu pomp A15VSO jest niższy od 2 do 4 dBA.

Pompa posiada do wyboru pełen zakres urządzeń regulacyjnych i nastawczych. Na zamówienie jest możliwość dostarczenia pompy z tzw. regulatorem „mooring system” stosowanym np. w układach regulacji naciągu lin cumowniczych na statkach. System ten pracuje w zakresie +/- 100% wychylenia tarczy wychylnej pompy.

Pompa charakteryzuje się dobrą sprawnością do 93%.

Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Tomasz Domaszczyński
Tel.: +48 22 7381850
E-Mail: tomasz.domaszczynski@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl