TME wyposaża szkolne pracownie w elementy elektroniczne - NAUKA - SZKOŁA - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK - PODZESPOŁY ELEKTRONICZNE - ELEMENTY ELEKTRONICZNE - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności TME wyposaża szkolne pracownie w elementy elektroniczne
drukuj stronę
poleć znajomemu

TME wyposaża szkolne pracownie w elementy elektroniczne

TME wyposaża szkolne pracownie w elementy elektroniczne
fot. TME

Firma Transfer Multisort Elektronik (TME), polski dystrybutor podzespołów dla elektroniki i elektrotechniki o europejskim zasięgu, rozpoczęła współpracę ze szkołami średnimi i wyższymi, polegającą na sponsoringu rozmaitych wydarzeń i zawodów. Ponadto w ramach współpracy firma wyposaża w elementy elektroniczne szkolne pracownie, w których zdobywają umiejętności przyszli elektronicy, automatycy, informatycy i inni specjaliści. 
 

 – W TME wiemy, jak ważne w dzisiejszym świecie jest kształcenie młodzieży w zawodach związanych z elektroniką. Zapotrzebowanie na specjalistów z tych dziedzin jest ogromne – podała spółka w komunikacie.

Jedną ze szkół doposażonych przez TME jest Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim (dawne Technikum Hutniczo-Mechaniczne). To renomowana szkoła, której uczniowie zdobywają nagrody w licznych konkursach i olimpiadach, a także mają możliwość wyjazdów edukacyjnych do Niemiec, Portugalii i Włoch w ramach praktyk zawodowych.

Źródło: TME

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl