TME wyposaża szkolne pracownie w elementy elektroniczne - NAUKA - SZKOŁA - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK - PODZESPOŁY ELEKTRONICZNE - ELEMENTY ELEKTRONICZNE - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności TME wyposaża szkolne pracownie w elementy elektroniczne
drukuj stronę
poleć znajomemu

TME wyposaża szkolne pracownie w elementy elektroniczne

TME wyposaża szkolne pracownie w elementy elektroniczne
fot. TME

Firma Transfer Multisort Elektronik (TME), polski dystrybutor podzespołów dla elektroniki i elektrotechniki o europejskim zasięgu, rozpoczęła współpracę ze szkołami średnimi i wyższymi, polegającą na sponsoringu rozmaitych wydarzeń i zawodów. Ponadto w ramach współpracy firma wyposaża w elementy elektroniczne szkolne pracownie, w których zdobywają umiejętności przyszli elektronicy, automatycy, informatycy i inni specjaliści. 
 

 – W TME wiemy, jak ważne w dzisiejszym świecie jest kształcenie młodzieży w zawodach związanych z elektroniką. Zapotrzebowanie na specjalistów z tych dziedzin jest ogromne – podała spółka w komunikacie.

Jedną ze szkół doposażonych przez TME jest Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim (dawne Technikum Hutniczo-Mechaniczne). To renomowana szkoła, której uczniowie zdobywają nagrody w licznych konkursach i olimpiadach, a także mają możliwość wyjazdów edukacyjnych do Niemiec, Portugalii i Włoch w ramach praktyk zawodowych.

Źródło: TME

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl