Zdalna kontrola pompy ciepła z aplikacją Danfoss Online - IPHONE - STEROWANIE - KONTROLA - ANDROID - APLIKACJE MOBILNE - POMPY CIEPŁA - DANFOSS - ZDALNE STEROWANIE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zdalna kontrola pompy ciepła z aplikacją Danfoss Online
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zdalna kontrola pompy ciepła z aplikacją Danfoss Online

Zdalna kontrola pompy ciepła z aplikacją Danfoss Online
fot. Danfoss

Z aplikacją Danfoss Online można kontrolować i monitorować swoją pompę ciepła z dowolnego telefonu, komputera czy tabletu, niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie się znajdujesz.

Przykładowo można zdalnie obniżyć temperaturę w domu, podczas gdy jesteś na wakacjach i zwiększyć ponownie po powrocie do domu. Za pomocą sieci, można z łatwością upewnić się, że w domu jest ciepło i komfortowo, jeśli zamierzasz wrócić wcześniej niż planowałeś. O każdej porze dnia można zdalnie sprawdzić, czy instalacja grzewcza działa, a temperatura jest na wymaganym przez ciebie poziomie.

Za pomocą aplikacji Danfoss Online można także kontrolować i monitorować kilka lokalizacji. Jeśli wydarzy się coś niespodziewanego zarówno własciciel jak i instalator otrzymają natychmiast informację na telefon lub email.

OnLine jest dostępny dla systemu Android oraz na urządzenia firmy Apple.

Korzyści:

  • OnLine może być podłączony bezpośrednio do istniejącej szerokopasmowej sieci bez dodatkowych kosztów.
  • Z nowym OnLine klient / instalator jest zawsze na bieżąco i może sprawdzić czy pompa ciepła działa prawidłowo, jaki jest stan instalacji z pompą ciepła, jak i zmienić ustawienia (w trybie, temperatura, kalendarz) za pośrednictwem aplikacji na smartfon lub PC - gdziekolwiek, w każdej chwili.
  • Ostrzeganie - funkcja maksymalnego bezpieczeństwa- ostrzeżenie w przypadku wykrycia nieprawidłowości,  jest wysyłane  za pośrednictwem aplikacji, jako e-mail lub sms, do klienta i/lub instalatora.
  • Szybka i łatwa instalacja - wystarczy podłączyć moduł  DCM do internetu, przy pomocy kabla Ethernet – przeznaczając na to jak najmniej czasu.
  • Nowy OnLine współpracuje ze wszystkimi pompami ciepła Danfoss, przeznaczonymi do budynków mieszkalnych. Korzystać z niego mogą zarówno obecni jak i nowi użytkownicy.
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl