CeBIT 2013 już wkrótce - TARGI - RITTAL - CEBIT 2013
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności CeBIT 2013 już wkrótce
drukuj stronę
poleć znajomemu

CeBIT 2013 już wkrótce

CeBIT 2013 już wkrótce
fot. Rittal

Do największych na świecie targów teleinformatyczne zostały już niecałe 3 miesiące. CeBIT 2013 będzie wydarzeniem wyjątkowym. Po raz pierwszy w historii Polska będzie krajem partnerskim targów. Jak co roku Rittal zaprezentuje – na jednym z największych stoisk – kompleksową ofertę dla przemysłu oraz IT. Targi odbędą się w dniach 5-9 marca 2013 roku w Hanowerze.

Polski oddział jest jednym z najlepiej działających ze wszystkich spółek Rittal na całym świecie. Przyszłoroczne targi będą miały dla nas szczególny wymiar. Jedną z podstaw rozwoju polskiej gospodarki są nowe technologie. CeBIT będzie doskonałym miejscem do prezentacji najnowocześniejszych, kompleksowych rozwiązań Rittal. Zapewniają one nie tylko bezpieczne użytkowanie, ale również pozwalają na znaczące oszczędności kosztów, dzięki obniżonemu zużyciu energii – komentuje Monika Kuciej, Marketing Manager w firmie Rittal.

Oferta Rittal cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem klientów z Polski. Firma jest jednym z największych wystawców na targach CeBIT. Targi zainauguruje 6 marca 2013 roku Polsko-Niemiecki Szczyt Teleinformatyczny. Udział w ceremonii otwarcia zapowiedzieli: kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński.

Rittal zaprezentuje się na stoisku o powierzchni ok. 2000m2. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najważniejszymi produktami firmy. Nie zabraknie również licznych nowości.

Polska na CeBIT 2013
Na przyszłorocznych targach zaprezentowana zostanie największa z dotychczasowych polskich ekspozycji. W ramach partnerstwa Polski niemiecka organizacja BITKOM - skupiająca 1600 firm IT z Niemiec – zamierza ogłosić przyszły rok rokiem współpracy polsko-niemieckiej. Wartość rynku ICT w Polsce szacowana jest na 20 mld euro, przy 12% prognozie wzrostu.

W 2012 roku ekspozycje ponad 4200 wystawców z 70 krajów obejrzało ponad 300 000 osób.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl