VLT Refrigeration Drive w nowych obudowach - NAPĘD ELEKTRYCZNY - DANFOSS - PRZETWORNICE CZĘSTOTLIWOŚCI - PRZETWORNICE VLT - STEROWANIE SILNIKIEM ELEKTRYCZNYM - VLT REFRIGERATION DRIVE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności VLT Refrigeration Drive w nowych obudowach
drukuj stronę
poleć znajomemu

VLT Refrigeration Drive w nowych obudowach

VLT Refrigeration Drive w nowych obudowach
fot. Danfoss

Przetwornice VLT® Refrigeration Drive FC 103 firmy Danfoss dedykowane do zastosowań w aplikacjach chłodniczych w zakresie mocy 110-315 kW oferowane są w nowych obudowach D. Dzięki temu są do 68% mniejsze w porównaniu do wykonań w poprzednich obudowach.
VLT Refrigeration Drive FC 103 jest przeznaczony do efektywnego sterowania silników i zwiększonej żywotności sprężarek w systemach chłodzenia, skraplaczy, parowników, pomp i wentylatorów.

Najmniejsze napędy 110-315 kW
Dostępne w zakresie mocy/napięć 110 – 315 kW / 380-480 V, dostępne w obudowach o stopniach ochrony IP20, IP21 oraz IP54.

Oszczędność miejsca potrzebnego na instalacje
Nowe wersje obudów D dla VLT® Refrigeration Drive FC 103 są do 68% mniejsze niż w poprzednich wersjach. Małe rozmiary pozwalają projektantom oraz inwestorom zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni  montażu i obniżać koszty.
 
Innowacyjne rozwiązania

Wysoka wydajność przetwornic częstotliwości FC 103, wynosząca min. 98%, jest jednym z głównych powodów niskiego zużycia energii i małych strat cieplnych emitowanych na zewnątrz napędu. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu tylnych kanałów  chłodzących opracowanym przez Danfoss , który do 90% ciepła wytwarzanego przez napęd jest odprowadzane bezpośrednio na zewnątrz pomieszczenia.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl