Oszczędzanie energii i czasu nie było jeszcze takie łatwe - STEROWNIKI - DANFOSS - OSZCZĘDZANIE ENERGII - OPTYMALIZACJA KOSZTÓW - ZARZĄDZANIE INSTALACJĄ - EDS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Oszczędzanie energii i czasu nie było jeszcze takie łatwe
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oszczędzanie energii i czasu nie było jeszcze takie łatwe

Oszczędzanie energii i czasu nie było jeszcze takie łatwe
fot. Danfoss

Moduły AK-SC355 stosowane w supermarketach, hipermarketach oraz innych sklepach średnio powierzchniowych, umożliwiają skuteczną kontrolę i monitoring zużycia energii z możliwością komunikacji internetowej.

Wykorzystując nowoczesne technologie AK-SC355 zapewnia najlepsze zarządzanie i optymalizację każdego rodzaju instalacji. Jest to rozwiązanie najlepsze tego typu jakie jest obecnie dostępne na rynku. Wraz z rosnącymi kosztami energii oraz żywności, jesteśmy zdeterminowani, aby zmniejszyć Twoje wydatki na energię i ograniczyć straty związane z utratą świeżości żywności. Realizowane jest to przez stałe monitorowanie, optymalizację wydajności systemu i szerokie możliwości systemów alarmowych.

AK-SC355
został zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze, z obszernym zbiorem graficznych ekranów, które automatycznie odzwierciedlają konfigurację danego systemu.

Czy pracujesz bezpośrednio na urządzeniu korzystając z kolorowego ekranu lub zdalnie przez Internet (opcja zdalnego sterowania jest dostępna zarówno w wersji z ekranem jak w wersji na szynę DIN), przekonasz się że AK-SC355 zapewnia nowy poziom obsługi oraz możliwości analizy porównawczej zarejestrowanych danych. Moduł AK-SC355 posiada łatwe w użyciu funkcje zaawansowanych pulpitów dla każdej aplikacji, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Możemy przeglądać i modyfikować pracę każdej aplikacji za pośrednictwem panelu głównego, uzyskiwać szczegółowe informacje na poszczególnych widokach stron z danymi poszczególnego układu.

AK-SC355 posiada wbudowany serwer WWW z pełnym zdalnym dostępem z przeglądarki internetowej oraz możliwością integracji z systemem EDS firmy Danfoss (Electronically Delivered Services), umożliwiającego zdalne lub centralne monitorowanie każdego dnia pracy układów chłodniczych, klimatyzacyjnych, oświetlenia itp. Sterownik obsługuje również polecenia XML do zdalnej integracji systemów, programowanie offline przez interfejs www oraz możliwość zdalnej aktualizacji i rozbudowy.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl