Zarządzanie czasem i oszczędność czasu z Rittal - EFEKTYWNOSĆ - WARSZAWA - SZKOLENIA - MONITOROWANIE - WYDAJNOŚĆ - MONTAŻ - ROBOTY INSTALACYJNO-MONTAŻOWE - RITTAL - AKADEMIA RITTAL - WARSZTATY - FLEX BLOCK
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zarządzanie czasem i oszczędność czasu z Rittal
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zarządzanie czasem i oszczędność czasu z Rittal

Zarządzanie czasem i oszczędność czasu z Rittal

Cykl bezpłatnych szkoleń w ramach Akademii Umiejętności Rittal 

Efektywne zarządzanie czasem oraz metody oszczędności czasu – to tematy jesiennej edycji szkoleń w ramach Akademii Umiejętności Rittal. Warsztaty poprowadzi Dariusz Rajca, trener, coach oraz doradca biznesowy. Pierwsze spotkanie ogólnopolskiego cyklu odbędzie się 20 września w Warszawie, w Hotel Radisson Blu Sobieski. Udział w Akademii jest bezpłatny.

Rittal co roku wprowadza na rynek ponad sto nowych produktów. Każdy z nich projektowany jest przy założeniu tworzenia rozwiązań, których celem jest oszczędność środków oraz czasu Klientów. Myślą przewodnią szkoleń Rittal jest kompleksowe wsparcie użytkowników w zakresie efektywnego zarządzania czasem oraz wykorzystywania maksimum możliwości oferty firmy.

Co zrobić z czasem?

Zarządzanie oraz wykorzystywanie czasu jest podstawą efektywnej pracy. Jak jednak skutecznie planować oraz ustalać priorytety? Jak walczyć z pochłaniaczami czasu? To tylko niektóre z zagadnień, które poznają uczestnicy Akademii Rittal. Oprócz czynników utrudniających dysponowanie czasem i sposobów radzenia sobie z nimi przedstawione zostaną również strategie w planowaniu oraz metody poprawy wydajności.

Praktyka

W trakcie warsztatów zostaną zaprezentowane m.in. sposoby szybkiego montażu szafy SE8 oraz akcesoriów, składanie cokołów Flex Block na czas, a także montaż i monitorowanie pracy chłodziarek Blue e. Część praktyczna obejmie również budowę rozdzielni ISV wg przygotowanego projektu oraz beznarzędziowy montaż szaf TS IT.

Dariusz Rajca - specjalizuje się w szkoleniach z zakresu psychologii kontaktu, komunikacji grupowej, tworzenia kultury organizacyjnej, negocjacji oraz technik wywierania wpływu i obrony przed presją oraz manipulacją. Jest ekspertem w zakresie budowania oraz zarządzania skutecznymi zespołami w firmie.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Terminy szkoleń "Zarządzanie czasem i oszczędność czasu z Rittal":

  • Warszawa – 20 września i 29 listopada (Hotel Radisson Blu Sobieski, Plac Artura Zawiszy 1)
  • Katowice – 18 października (Hotel Qubus, ul. Uniwersytecka 13)
  • Gdańsk – 25 października (Hotel Novotel Marina, ul. Jelitkowska 20)
  • Poznań – 15 listopada (Hotel Novotel Malta, ul. Warszawska 64/66)

Formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia są dostępne na stronie www.rittal.pl w zakładce Aktualności. Zgłoszenia można przesyłać faksem pod numer: (22) 310 06 16 lub emailem na adres: marketing@rittal.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl