Nowe Rozdzielnice GALANT PLUS IP65 - ELEKTRO-PLAST - ROZDZIELNICE NN - ROZDZIELNICE HERMETYCZNE - GALANT PLUS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe Rozdzielnice GALANT PLUS IP65
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe Rozdzielnice GALANT PLUS IP65

Nowe Rozdzielnice GALANT PLUS IP65
fot. ELEKTRO-PLAST

Hermetyczne rozdzielnice w ofercie ELEKTRO-PLAST

Rozdzielnice natynkowe GALANT PLUS produkowane są w wersji od jednego do czterech rzędów w stopniu ochrony IP 65 w wielkościach od 3 do 72 modułów. Rozdzielnie GALANT PLUS stanowią uzupełnienie oferty obudów GALANT BOX IP65. 

Rozdzielnie zostały wyposażone m.in. w nowy system otwierania drzwi, elastyczne przepusty kablowe, nowe zaciski listew N+PE.

Rozdzielnica składa się części tylnej w której zamontowana jest szyna montażowa TH 35 posiadająca regulację wysokości montażu, oraz listwy zaciskowe N i PE. Przednią część stanowi pokrywa przednia z drzwiami wykonanymi w wersji transparentnej lub kolorze obudowy (jasny szary RAL 7035). 

W nowej rozdzielnicy z serii GALANT PLUS występuje uszczelnienie wykonane za pomocą przepustu 2–komponentowego pod dławnice PG. Klasa ochrony IP65 została uzyskana dzięki zastosowaniu 3-stopniowemu systemowi uszczelnień składającego się z:

  • Uszczelki zewnętrznej
  • Uszczelki wewnętrznej
  • Pierścieni uszczelniających

Rozdzielnice projektowano tak, aby maksymalnie uprościć i przyspieszyć instalację aparatury modułowej, natomiast typoszereg 18-modułów pozwolił stworzyć 4 zupełnie nowe rozdzielnice w ilości modułów 18, 36, 54, 72. Wysoka wytrzymałość obudowy gwarantowana jest poprzez zastosowanie tworzywa ABS o wysokich własnościach dielektrycznych i mechanicznych, jak również ścian obudowy o optymalnej grubości. Nowe rozdzielnice GALANT PLUS mają zastosowanie w budownictwie przemysłowym i można je montować na ścianach murowanych.

Źródło: ELEKTRO-PLAST

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl